Dzisiaj jest: 27.3.2019, imieniny: Ernesta, Jana, Marka

Noodle Inc - koncert z cyklu Live in studio

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1775

26 marca o g. 20:30 - koncert Noodle Inc - Live in studio. Koncert online http://new.livestream.com/fundacjafam/liveinstudio3

Noodle Inc - koncert z cyklu Live in studio
W najbliższą środę 26 marca o godzinie 20:30 odbędzie się trzeci koncert w ramach prowadzonego przez Fundację na rzecz Autentyczności w Muzyce projektu „Live in studio". „Live in studio” to cykl koncertów organizowanych z udziałem publiczności w studio nagraniowym w Warszawie. Występy te są dodatkowo transmitowane na żywo w internecie. Zespołem, który zagra najbliższy koncert jest warszawska formacja Noodle Inc. Portal Art Imperium jest patronem medialnym projektu „Live in studio".

W skład zespołu Noodle Inc. wchodzą: Magda Dąbrowska - wokal, Jan Jabłoński - klawisze, Marek Twardowski – perkusja oraz Michał Gagucki - gitara. Zespół w obecnym kształcie został uformowany na początku 2012r. Muzycy łączą pulsujący rytm, psychodeliczne gitary i barwne partie syntezatorowe, tworząc niezwykłą, organiczną podstawę dla miękkiego i nieodparcie melodyjnego głosu wokalistki.
 
Noodle Inc. – Disappear
 
http://www.youtube.com/watch?v=tB8XptjneIE
 
Fundacja na rzecz Autentyczności w Muzyce (FAM) jest niedawno powstałą Fundacją, która stawia sobie za cel kształtowanie aktywnej i świadomej postawy wśród odbiorców i twórców muzyki. Poprzez swoją działalność FAM chce wspierać twórców, którzy chcą zaistnieć na rynku muzycznym, a przy tym decydują się pozostać sobą i wyrażać poprzez muzykę to, co dla nich ważne, głębokie i poruszające.
 
 
Video zapowiedź koncertu:
 
http://www.youtube.com/watch?v=sZcJFoidiew&feature=youtu.be
 
 
Mini-film o zespole zrealizowany przez FAM:
 
http://www.youtube.com/watch?v=dpNmw21x63I&feature=youtu.be
 
 
Transmisję koncertu (26.03.2014, od godz. 20:30) będzie można oglądać tutaj:
 
http://new.livestream.com/fundacjafam/liveinstudio3
 
 
Więcej o Fundacji oraz projekcie „Live in studio" można znaleźć na stronie:
 
https://www.facebook.com/fundacjafam
 
 
Źródło: Fundacja na rzecz Autentyczności w Muzyce (FAM)
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.