Dzisiaj jest: 20.11.2019, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Cameron Diaz - na dzień kobiet od Art Imperium

Dodano: 6 lat temu Czytane: 2317

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet - wśród wszystkich użytkowniczek zarejestrowanych na www.artimperium.pl lub w naszym newsletterze do dnia 1.04 - rozlosujemy 3 egz. książki Cameron Diaz

Cameron Diaz - na dzień kobiet od Art Imperium

Cameron Diaz - na dzień kobiet od Art Imperium


Specjalnie z okazji Dnia Kobiet - wśród wszystkich użytkowniczek zarejestrowanych na www.artimperium.pl lub subskrybentek newslettera Art Imperium zarejestrowanych do dnia 1.04 - w dniu oficjalnej premiery - 2.04.2014 r. rozlosujemy 3 egzemplarze książki Cameron Diaz - Ja, Kobieta.

Intymny przewodnik kobiecości
Dla Ciebie  od Kobiety takiej jak Ty.
 
Cameron Diaz – uwielbiana, rozchwytywana oraz wielokrotnie nagradzana aktorka i modelka, ikona seksu. Kobieta, która posiadła tajemnicę wiecznej młodości. Zaskoczy Cię, jak wiele Was łączy…
 
Przez długie lata walczyła z niską samooceną i koszmarną dietą. Problemy ze zdrowiem i urodą oraz fatalnym nastrojem – brzmi znajomo? Cameron udało się odnaleźć drogę do samej siebie i stać się szczęśliwą kobietą. Teraz chce pomóc Tobie.
 
Dowiedz się, jak jeść smacznie i zdrowo, pokochaj codzienny ruch i uwolnij swój umysł. Skorzystaj z wyjątkowej wiedzy, która pozwoliła Cameron Diaz odzyskać radość, energię i zbudować wewnętrzną harmonię.
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
 
Chcę, żebyś znała siebie, swoją siłę. Chcę, żebyś była najsilniejszą, najzdolniejszą, najbardziej pewną siebie kobietą, jaką możesz być.
Gwiazda Hollywood z… nie-gwiazdorską książką!

           Odnajdź drogę do siebie razem z tą wyjątkową kobietą!

Przez długie lata walczyła z niską samooceną i koszmarną dietą. Problemy ze zdrowiem i urodą oraz fatalnym nastrojem – brzmi znajomo? Cameron udało się odnaleźć drogę do samej siebie i stać się szczęśliwą kobietą. Teraz chce pomóc Tobie. Dowiedz się, jak jeść smacznie i zdrowo, pokochaj codzienny ruch i uwolnij swój umysł. Skorzystaj z wyjątkowej wiedzy, która pozwoliła Cameron Diaz odzyskać radość, energię i zbudować 
wewnętrzną harmonię.
  

  Chcę, żebyś znała siebie, swoją siłę. Chcę, żebyś była najsilniejszą, najzdolniejszą, 
najbardziej pewną siebie kobietą, jaką możesz być.

Kobiecy bestseller wiosny 2014!

• Absolutny hit w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii (TOP Amazon, Barnes&Noble) 
• Entuzjastyczne opinie krytyków:  
Szokująco szczera i intymna (Independent), Książka dla każdej kobiety! (Guardian)
• Olbrzymie zainteresowanie polskich mediów 
• Książka dla kobiety w każdym wieku!

Obejrzyj film promujący książkę Cameron Diaz na YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=9cb8-NOM2zY
 
Źródło: iuvi.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.