Dzisiaj jest: 22.3.2019, imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Kaliszuk & Mania in songs w Pure Sky Club

Dodano: 5 lat temu Czytane: 2355

4 marca Marek Kaliszuk wystąpi w swoim nowym projekcie muzycznym Kaliszuk & Mania in Songs stworzonym z znakomitym pianistą jazzowym Piotrem Mania.

Kaliszuk & Mania in songs w Pure Sky Club

KONCERT PEŁEN PASJI - W roli głównej Marek Kaliszuk

 
Pasja to magiczne słowo, ale to o również magiczni ludzie, którzy dzięki swoim pasjom realizują swoje marzenia, odnoszą sukcesy, są szczęśliwi i pełni energii.
 
Taką Firmą jest PAKO LORENTE, która tworząc swoje kolekcje tworzy społeczność ludzi z pasją, ludzi którzy kochają życie, tańczą, śpiewają, uprawiają sporty, ale jednocześnie z wielkim sukcesem prowadzą swoje biznesy.
 
Marka PAKO LORENTE spełniając swoje marzenia stawia na takie wartości jak lojalność, kreatywność i profesjonalizm.
Jako Firma o silnym już fundamencie wspiera ludzi z pasją tworzenia, ludzi radosnych pełnych pozytywnej energii.
Zbliżający się koncert Marka Kaliszuka ambasadora marki PAKO LORENTE utalentowanego wokalisty i aktora jest dowodem na to że pasja spełnia marzenia i prowadzi do sukcesu.

Marek Kaliszuk, solista Teatru Muzycznego w Gdyni  realizuje swoje marzenia łącząc w jedną całość wszystkie swoje atuty : grę, śpiew i taniec oraz wyjątkową prezencję. Od kilku lat pojawia się na ekranach TV zdobywając popularność dzięki rolom w serialach, czy udziałowi w Tańcu z Gwiazdami. 4 marca wystąpi w swoim nowym projekcie muzycznym Kaliszuk & Mania in Songs stworzonym z znakomitym pianistą jazzowym Piotrem Mania

Markowi Kaliszukowi towarzyszyć będą muzycy: Piotr Mania – piano, Marcin Bożek – bas, Grzegorz Lewandowski – perkusja.
 
Jeżeli chcesz poczuć smak pasji oraz poczuć niezwykłą energię ludzi którzy spełniają swoje marzenia nie może Ciebie zabraknąć wyjątkowym koncercie Marka Kaliszuka.
 
Serdecznie zapraszamy
Prowadzący: Mariusz Kałamaga, prezenter telewizyjny i kabareciarz
Goście specjalni, przyjaciele Marki: Radosław Majdan, Mariusz Wlazły, Wojtek Witczak, dj Adamus, Andi Marcin, Staszek Karpiel -Bułecka, Jacek Lasok, przedstawiciele Reprezentacji Artystów Polskich.Patronat Medialny Art Imperium 
Źródło: MavenPR
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.