Dzisiaj jest: 24.3.2019, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

WeArtists - koncert z cyklu LIVE IN STUDIO

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1953

W środę 26 lutego o g. 20:30 trnasmisja "na żywo" koncertu zespołu WeArtists - Live in studio... Zespół WeArtists to muzyczne trio działające w Brześciu na Białorusi...

WeArtists - koncert z cyklu LIVE IN STUDIO
Już dziś, w środę 26 lutego o godz. 20:30 odbędzie się drugi koncert w ramach prowadzonego przez Fundację na rzecz Autentyczności w Muzyce projektu „Live in studio". „Live in studio” to cykl koncertów organizowanych z udziałem publicznności w studio nagraniowym w Warszawie. Występy te są dodatkowo transmitowane na żywo w internecie. Zespołem, który zagra najbliższy koncert jest białoruska formacja WeArtists. Portal Art Imperium jest patronem medialnym projektu „Live in studio".

Zespół WeArtists to muzyczne trio działające w Brześciu na Białorusi. Formacja powstała we wrześniu 2013 roku. Muzycy mają na koncie jedną płytę zatytułowaną „Everything is fine, nobody is happy". Zespół tworzą: Oleg Koptsevich (gitara śpiew), Alex Shelenkov (bas, śpiew) oraz Romano Erafficci (perkusja, śpiew). Na co dzień członkowie formacji zajmują się aktywnościami nie do końca związanymi z muzyką (odpowiednio: sprzedażą tekstylii, szermierką i architekturą), ale na polu muzycznym trio tworzy przebojową i energetyczną mieszankę, którą sami określają jako indie pop rock punk. Ich głównymi inspiracjami są m.in. The Kooks, Red Hot Chili Peppers, Killers, Coldplay i Radiohead.
 
Fundacja na rzecz Autentyczności w Muzyce (FAM) jest niedawno powstałą Fundacją, która stawia sobie za cel kształtowanie aktywnej i świadomej postawy wśród odbiorców i twórców muzyki. Poprzez swoją działalność FAM chce wspierać twórców, którzy chcą zaistnieć na rynku muzycznym, a przy tym decydują się pozostać sobą i wyrażać poprzez muzykę to, co dla nich ważne, głębokie i poruszające.
 
 
Video zapowiedź koncertu:

 
Mini-film o zespole: Jak to jest być muzykiem rockowym na Białorusi:
 
http://www.youtube.com/watch?v=NC8S6plwrig
 
 
Transmisja koncertu będzie można oglądać tutaj:
 
http://new.livestream.com/fundacjafam/liveinstudio2
 
 
Więcej o Fundacji oraz projekcie „Live in studio" można znaleźć na stronie:
 
https://www.facebook.com/fundacjafam
 
 
Źródło: Fundacja na rzecz Autentyczności w Muzyce (FAM)
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.