Dzisiaj jest: 24.5.2019, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Tańczący z giwerami - czyli "72 godziny" w kinach od 21 lutego!

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1874

Płonące samochody, dynamiczne sceny akcji, efektowne kreacje ponętnej Amber Heard i tańczący z giwerami Kevin Costner, jako tajny agent CIA.

Tańczący z giwerami - czyli "72 godziny" w kinach od 21 lutego!

Tańczący z giwerami - czyli "72 godziny" w kinach od 21 lutego!


Płonące samochody, dynamiczne sceny akcji, efektowne kreacje ponętnej Amber Heard i tańczący z giwerami Kevin Costner, jako tajny agent CIA. Wszystko to znalazło się w oficjalnej galerii zdjęć z filmu „72 godziny” – nowego thrillera twórców „Uprowadzonej”. Kinowy comeback twardziela z przeboju „Bodyguard” trafi na polskie ekrany 21 lutego.
 

Polski zwiastun thrillera „72 godziny”:
„72 godziny”, nowe dzieło producentów „Uprowadzonej”, to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby - reżysera McG („Terminator: Ocalenie”) i Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów „Leon zawodowiec”, „Nikita” czy „Piąty element”. W roli głównej - laureat Oscara i Złotego Globu Kevin Costner – pamiętny twardziel z przeboju „Bodyguard”, wspierany przez trzy pokolenia hollywoodzkich piękności: Connie Nielsen, Amber Heard i Hailee Steinfeld.
 
Agent CIA Ethan Runner (Kevin Costner) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia i odbudować zaniedbane relacje z żoną (gwiazda „Gladiatora” Connie Nielsen) i córką (nominowana do Nagrody Akademii Hailee Steinfeld). Jednak przedwczesna emerytura nie jest mu pisana. Z Ethanem - specem od zwalczania terroryzmu - kontaktuje się agentka CIA (Amber Heard), która proponuje mu układ. Jeśli w ciągu 72 godzin namierzy i zlikwiduje niebezpiecznego przestępcę o pseudonimie „Wilk”, dostanie eksperymentalne lekarstwo, które ocali mu życie. Ethanowi zadania nie ułatwia fakt, że w trakcie ryzykownej misji musi równocześnie zajmować się niesforną, nastoletnią córką.
 

„72 GODZINY” w kinach od 21 lutego 2014

(„3 Days to Kill”)

 
Gatunek: thriller
Produkcja: USA 2014
Reżyseria: McG („Aniołki Charliego”, „Terminator: Ocalenie”, „Męski sport”, „Chuck”)
Scenariusz: Luc Besson („Leon zawodowiec”, „Nikita”, „Wielki błękit”, „Piąty element”), Adi Hasak („Pozdrowienia z Paryża”, „Spisek”)
Obsada: Kevin Costner („Bodyguard”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Tańczący z wilkami”, „3000 mil do Graceland”, „Znamię”), Amber Heard („Maczeta zabija”, „Piekielna zemsta”, „Dziennik zakrapiany rumem”, „Paranoja”), Connie Nielsen („Gladiator”, „Adwokat diabła”, „Zdjęcie w godzinę”, „Bracia”), Hailee Steinfeld („Gra Endera”, „Prawdziwe męstwo”), Richard Sammel („Bękarty wojny”, „Casino Royale”, „Życie jest piękne”, „Taxi”), Tómas Lemarquis („Noi Albinoi”, „Granice bólu”), Eriq Ebouaney („Transporter 3”, „Królestwo niebieskie”, „Hitman”, „Femme fatale”)
 
Źródło: Kino Świat
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.