Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Wskrzeszenie 2 - przegląd sztuki w Zabrzu

Dodano: 5 lat temu Czytane: 3676

24 stycznia o g.18.00 w Galerii Impresja w Zabrzu (Park Hutniczy 10) odbędzie się wernisaż wystawy „Wskrzeszenie 2”.

Wskrzeszenie 2 - przegląd sztuki w Zabrzu

24 stycznia o godz.18.00 w Galerii Impresja w Zabrzu (Park Hutniczy 10) odbędzie się wernisaż wystawy „Wskrzeszenie 2”.

Wskrzeszenie 2 to już drugi przegląd sztuki odbywający się w Zabrzu. Zapraezentowane zostaną róże środki twórczego wyrazu od malarstwa przez rzeźbę i videoart po poezję artystów z Polski, a także z Francji, Niemiec, Włoch i USA. Wystawa potrwa od 24 stycznia do 30 kwietnia 2014 roku. 

Na wernisażu wystąpią: Marek McCarron Motyka & Greg, Lokum 3, Cocotier, Allegro, Beerhead, Artur Ziomek, Highway Rock Blues Band, Modus Vivendi - Chór Kameralny, Ślunski Azyl, Meinusch Project, Mak, Kapela kaziuka.

Godziny występów:
1 - 18:30 do 18:45 - Zespół Taneczny MAK
2 - 18:45 do 19:45 - Marek Makaron Motyka & Greg 
3 - 19:45 do 20:00 - Zespół Taneczny Ślunski Azyl.
4 - 20:15 do 20:45 - Highway
5 - 20:45 do 21:15 - Grażyna Klein-Jarasz (Allegro)
6 - 21:15 do 21:45 - Modus Vivendi - Chór Kameralny
7 - 22:00 do 22:45 - Kapela Kaziuka
8 - 22:30 do 23:15 - Cocotier
9 - 23:30 do 23:45 - Artur Ziomek
10 - 24:00 do 1:00 - Lokum 3
11 - 1:15 do 1:45 - Meinusch Project.
12 - 2:00 do 2:30 - Beerhead

   

Uczestnicy wystawy „Wskrzeszenie 2”:

1. Adam Styrylski – Gliwice - Poland
2. Agnieszka Broź – Zabrze - Poland
3. Agnieszka Żmudzińska – Częstochowa - Poland
4. Aleksandra Lasoń – Sosnowiec - Poland
5. Anna Bogdziewicz – Kraków - Poland
6. Anna Kurek-Mikołajczyk – Wrocław - Poland
7. Anna Zawisza-Kubicka – Gliwice - Poland
8. Any de Grab – Homberg - Germany
9. Barbara Buczyńska – Zabrze - Poland
10.Bartosz Hadryś – Tychy - Poland
11. Beata i Witold Goczołowie – Zabrze - Poland
12. Beata Zuba – Kraków - Poland
13. Bogdan Król – Zabrze - Poland
14. Bożena Szwaja – Zabrze - Poland
15. Damian Ganszczyk – Zabrze - Poland
16. Dawid Klein – Zabrze - Poland
17. Dominika Federowicz – Łódź - Poland
18. Edyta Rutkowska – Katowice - Poland
19. Elisabeth Tomczyk-Kubiszyn – Magny en Vexin - France 
20. Elżbieta Zrobek – Kraków - Poland
21. Ewa Błaszak – Macerata - Italy 
22. Franciszek Nieć – Rydułtowy - Poland
23. Gabriela Habrom-Rokosz – Racibórz - Poland
24. Gra Studzińska-Cavour – Gliwice - Poland
25. Helena i Józef Szubowie – Gliwice - Poland
26. Iwa Kruczkowska – Zabrze - Poland
27. Izabela Biela – Kraków - Poland
28. Jacek Rudnik – Racibórz - Poland
29. Jacek Rykała – Katowice - Poland
30. Jakub Lehmann – Pszczyna - Poland
31. Jan Dubiel – Katowice - Poland
32. Jan Strządała – Gliwice - Poland
33. Janusz Kapusta – New York - USA
34. Jerzy Handermander – Katowice - Poland
35. Jerzy Jachowicz – Gliwice - Poland
36. Jerzy Pocisk-Dobrowolski – Zabrze - Poland
37. Jerzy Treit – Paris - France
38. Jerzy Wuttke – Katowice - Poland
39. Joanna Banek – Kraków - Poland
40. Joanna Tokarczyk-Żmurkow – Szczecin - Poland
41. Johanna Warmuz – Barsinghausen - Germany
42. Jolanta Kuśmierska – Będzin - Poland
43. Jolanta Michalak – Lublin - Poland
44. Kamil Budziarz – Katowice - Poland
45. Karol Karwowski – Lublin - Poland
46. Katarzyna Berus – Zabrze - Poland
47. Katarzyna Lipecka – Szczecinek - Poland
48. Kazimierz Frączek – Zabrze - Poland
49. Kazimierz Szołtysek – Zabrze - Poland
50. Krystyna Szwajkowska – Częstochowa - Poland
51. Krzysztof Habdas – Bytom - Poland
52. Krzysztof Marchlak – Kraków - Poland
53. Krzysztof Rapsa – Koszalin - Poland
54. Krzysztof Rumin – Gliwice - Poland
55. Leszek Cepak – Gliwice - Poland
56. Lucilla Kossowska – Suchy Bór - Poland
57. Małgorzata Buczek-Śledzińska – Kraków - Poland
58. Małgorzata Handermander – Katowice - Poland
59. Małgorzata Lehmann – Pszczyna - Poland
60. Marek Barański – Olsztyn - Poland
61. Michał Minor – Katowice - Poland
62. Milena Widelska – Lublin - Poland
63. Mira Magiera – Kraków - Poland
64. Monika Kołodziej – Rybnik - Poland
65. Monika Orłowska – Zabrze - Poland
66. Paweł Fabisz – Zabrze - Poland
67. Paweł Siodłok – Zabrze - Poland
68. Peter Kreisel – Öhringen - Germany
69. Piotr Bąk – Katowice - Poland
70. Piotr Pyzik – Zabrze - Poland
71. Rafał Bigda – Zabrze - Poland
72. Ryszard Klein – Zabrze - Poland
73. Sebastian Berus – Kraków - Poland
74. Sewer Kruczkowski - Zabrze - Poland.
75. Seweryn Wiatr - Zabrze - Poland
76. Stanisław Jan Kowalski – Zabrze - Poland
77. Stanisław Majda – Zabrze - Poland
78. Tomasz Chudzik – Częstochowa - Poland
79. Tomasz Wagner – Zabrze - Poland
80. Tomoko Kazama Ober – Niigata - Japan
81. Wacław Jagielski – Nowy Sącz - Poland
82. Witold Berus – Zabrze - Poland
83. Zbigniew Bajek – Kraków - Poland
84. Zbigniew Gorlak – Gdańsk - Poland
85. Zbigniew Korytko – Zabrze - Poland
86. Zdzisław Wiatr – Częstochowa - Poland
87. Zdzisław Żmudziński – Częstochowa - Poland
88. Zofia Szota – Katowice - Poland
89. Michał Bińkowski - Zabrze - Poland
90. Klaudiusz Fross - Przezchlebie - Poland
91. Emilia Stefańska - Zabrze - Poland 

Patronat Medialny Art Imperium 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.