Dzisiaj jest: 22.9.2019, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1540

Zaproszenie na II i podsumowanie I Konferencji dla Kobiet z cyklu "Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?"

Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?
7 stycznia w Warszawie, odbyła się I Konferencja dla Kobiet z cyklu "Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?". Pierwsze spotkanie miało na celu obalenie kilku mitów związanych z prowadzeniem własnej działalności i przekazanie praktycznej wiedzy na temat opuszczenia korporacji i wskazówek dotyczących pierwszych kroków związanych z przygodą z własną firmą. 
 

W Konferencji wzięło udział przeszło 100 Uczestniczek! Bilety skończyły się na kilka dni przed datą Konferencji, co sygnalizuje duże zainteresowanie tematyką spotkania. 


 

 Chcesz wziąć udział w kolejnych Konferencjach? 

II Konferencja - WIĘCEJ INFORMACJI

III Konferencja - WIĘCEJ INFORMACJI 

Poruszone zostały następujące tematy: 

1. Jak opuścić korporację i rozwinąć własną firmę/etat?

2. Własna firma - prawdy i mity.

3. Zmiany, zmiany, zmiany, czyli co się dzieje gdy zaczynasz pracować na własną rękę?

Prelegenci przemawiali ciekawie i inspirująco. Przekazali Uczestniczkom wiedzę i motywację do działania, zainspirowali do zmian i przełomowych decyzji. Nie obyło się bez wzruszeń i żartów :) 

ZOBACZ FOTO RELACJĘ Z I KONFERENCJI  

Podczas przerwy Uczestniczki wzięły udział w grze networkingowej, dzięki której nawiązały wiele nowych kontaktów biznesowych. Poniżej opinie niektórych z nich: 

"Pragnę serdecznie podziękować za organizację tak wspaniałego przedsięwzięcia jakim była I konferencja kobiet biznesu.
Chłonęłam każde słowo, jestem ogromnie wdzięczna za to, że miałam możliwość wzięcia udziału w tak silnym energetycznie i inspirującym wydarzeniu.

Dla mnie to nowe doświadczenie, doskonale wpisujące się w moje potrzeby. Byłam tak silnie naładowana, że nie mogąc wygadać się od razu po powrocie do domu i wyładować swoich emocji, zwyczajnie nie mogłam zasnąć. Zrobiłam sporo notatek na swój użytek, zamierzam też wrażeniami z tej konferencji podzielić się z moimi koleżankami.

Pomysł z grą networkingową uważam za jak najbardziej udany. Jak również dobór prelegentów był moim zdaniem doskonały. Szczególnie ujęła mnie p. Anita, będę więc szukała sposobu dotarcia do niej.

Jestem aktualnie osobą poszukującą pomysłu na biznes - mam ich zbyt wiele by się zdecydować - a chyba najbardziej jeszcze potrzebuję wsparcia, dlatego zapisałam się do grupy wsparcia u p. Anity i liczę, iż będę mogła skorzystać z jej pomocy, jak również innych przedstawionych na spotkaniu pomysłów."
Katarzyna
 

Patronat Medialny Art Imperium 

Źródło: Szpilki po godzinach
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.