Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety

reALICJA Koncert Charytatywny dla Alicji Borkowskiej

Dodano: 7 lat temu Czytane: 2979

5 lutego o godzinie 19.00 w Teatrze Kamienica, w Warszawie odbędzie się koncert charytatywny "reALICJA”.

reALICJA Koncert Charytatywny dla Alicji Borkowskiej

reALICJA Koncert Charytatywny dla Alicji Borkowskiej


5 lutego o godzinie 19.00 w Teatrze Kamienica, w Warszawie odbędzie się koncert charytatywny "reALICJA”. 

Celem koncertu jest pomoc Alicji Borkowskiej - aktorce i wokalistce z pierwszej obsady musicalu METRO, ale przede wszystkim samotnej matce, która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje  wsparcia finansowego na rehabilitację oraz życie dla siebie  i swojej 10 letniej córki Vesny. 

Aktorka grała na scenach warszawskich teatrów t.j.: Buffo, Komedia, Dramatyczny, występowała przez wiele lat w Londynie (m. in. National Theatre, Battersea Arts Centre). Oprócz zagrania wielu ról w polskich filmach i serialach, wystąpiła również w filmach: FROM HER TO ETERNITY w reżyserii Nick’a Clear oraz NO CERTAIN WITNESS w reżyserii Maji Lee kreując dwie główne role kobiece. Zagrała także u Petera Greenawaya w filmie NIGHTWATCHING. Odzwierciedleniem jej talentu wokalnego było nagranie dwóch solowych płyt dla wytwórni Orca Records i EMI z udziałem min. takich artystów jak: Chris Rea, Sam Brown, Hugh Burnes i Steve Gadd. Współpracowała z argentyńskim teatrem “Buenos Aires Tango” Nelsona Avili w Barcelonie.

Podczas koncertu oprócz występu Gwiazd, odbędzie  się licytacja przedmiotów darowanych przez  znanych Polskich Artystów.
Całkowity dochód z licytacji  oraz ze sprzedaży cegiełek - biletów trafi na subkonto Alicji w Fundacji im. Darii Trafankowskiej, która objęła Alicję opieką.

Koncert w reżyserii Sebastiana Gonciarza poprowadzi Piotr Bałtroczyk.

W ramach akcji reALICJA powstała już piosenka świateczna "Magia Świąt" zaśpiewana przez ponad 60 znanych artystów, znajomych i przyjaciół Alicji, która jest dostepna w sieci,  tylko w formacie cyfrowym.

 

Zapraszamy do wsparcia poprzez zakup cegiełek, które lada moment będą dostęne w Teatrze Kamienica i wzięcia udziału w aukcji charytatywnej, która odbędzie się podczas koncertu, a na którą przeznaczyło dary wiele gwiazd/ artystów - przyjaciół Alicji.

Można także za symboliczne kwoty kupić piosenkę MAGIA ŚWIĄT:
iTunes https://itunes.apple.com/album/magia-...
NOKIA http://www.mixrad.io/pl/pl/artists/re...
AMAZON http://www.amazon.com/Magia-Swiat/dp/...

Całkowity dochód ze sprzedaży piosenki Magia Świąt trafi na subkonto Alicji Borkowskiej
w Fundacji im. Darii Trafankowskiej http://www.fundacjadaria.org/
nr. konta: 43 1500 1126 1211 2009 3528 0000
z dopiskiem dla Alicji
reAlicja: http://realicja.pl/realicja/a.html
Fotografia: Justyna Chowaniak
 

Patronat Medialny Art Imperium 

Źródło: reAlicja
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.