Dzisiaj jest: 16.5.2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Prezenty/ Gratisy

Prezenty dla zarejestrowanych Użytkowników i subskrybentów Newslettera Art Imperium

Systematycznie losujemy KULTURALNE prezenty dla zarejestrowanych Użytkowników i subskrybentów Newslettera Art Imperium. 
Akcje są regularne lecz mogą zależeć od terminów narzuconych przez organizatorów/ wydawców publikacji, wydarzeń kulturalnych, płyt, etc.

Zapraszamy do grona sympatyków Art Imperium aby z nami cieszyć się KULTURĄ! 
Szczegóły: http://artimperium.pl/strona/faq

 

Nadchodzące losowania:

Kolejne prezenty jakie dla Was szykujemy to:

Między innymi, dzięki Agencji Muzycznej Polskiego Radia objmujemy patronatem medialnym najnowsze wydawnictwa i już wkrótce w losowaniu będzie można wygrać płyty:

Koncerty Marka Grechuty


★ Anna Jurksztowicz "Poza czasem. Muzyka duszy" 


★ Joszko Broda "Debora"

Szczegóły/ terminy/ zasady losowania będą publikowane na bieżąco także zapraszamy do śledzenia naszych AKTUALNOŚCI. Nagrodzeni zostają poinformowani drogą mailową z prośbą o pilny kontakt. W przypadku braku kontaktu zwrotnego lub rezygnacji z odbioru prezent wraca do puli :) Wysyłka prezentów tylko na adresy w Polsce! Odbiór osobisty także ustalany jest indywidualnie!
 

Poprzednie prezenty:

★ 2 egz. pierwszego numeru kwartalnika literackiego LiryDram. Premiera drugiego numeru odbyła sie 7 kwietnia w Antrakt Cafe, w Warszawie. - losowanie 14 kwietnia po godz. 24.Na zdjęciu Agnieszka Wielgosz czytająca LiryDram podczas premiery kwartalnika. Fot. Malwina de Brade.
 

★ 2 podwójne wejściówki na Otello Verdiego na żywo z Neapolu 22 kwietnia - Multikino! Losowanie 16 kwietnia po godz. 24.

oraz

★ 2 podwójne wejściówki na „The Audience” z National Theatre Live, z Helen Mirren w roli głównej - Multikino! Losowanie 19 kwietnia po godz. 24.


    

★ 2 podwójne zaproszenia do Multikin na seans specjalny -  spektakl Romeo i Julia prosto z Broadway'u - z Orlando Bloomem w roli głównej - już 7 kwietnia!

losowanie - 4 kwietnia po 24:00
 

★ 2 podwójne zaproszenia do Multikin na seans specjalny -  10 kwietnia „Lukrecja Borgia” z San Francisco Opera w Multikinie!

losowanie - 6 kwietnia po 24:00

     

  

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet - wśród wszystkich użytkowniczek zarejestrowanych na www.artimperium.pl lub w naszym newsletterze do dnia 1.04 - rozlosowliśmy 3 egz. książki:
Ja, kobieta - Cameron Diaz.


Warto przeczytać: 

★ Ja, Kobieta - nie-gwiazdorska książka Cameron Diaz


 

Specjalnie z okazji Dnia Mężczyzn - wśród wszystkich użytkowników zarejestrowanych na www.artimperium.pl lub w naszym newsletterze do dnia 1.04 - rozlosowaliśmy 3 egz. książki:
"Jimi Hendix. Oczami brata."
Leon Hendrix, Adam Mitchell


Warto przeczytać: 

★ Jimi Hendrix. Oczami brata. - dramatyczna droga na szczyt

★ Wejściówki na Polish Businesswoman Congress 2014 - zostały już wysłane! Do zobaczenia 28 marca!
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.