Dzisiaj jest: 31.5.2020, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Ogłoszenie:

Sztuka na/d/ sztuki 2

dodano: 2019.11.25 ważne do: 2019.12.09 wyświetleń: 105
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
W niedzielę 1 grudnia w V.A. Gallery Poland - galerii mieszczącej się w Wysogotowie na terenie firmy Metalmex - odbędzie się druga edycja projektu "Sztuka na/d/ sztuki”.

W jednym dniu i w jednym miejscu w godzinach od 11.00 do 19.00 zaprezentowane zostaną różne gatunki sztuki współczesnej, od malarstwa i grafiki, poprzez fotografię, rzeźbę, ceramikę, aż po sztukę użytkową - autorstwa zarówno młodych twórców, jak i tych o ugruntowanej już na rynku pozycji.

"Sztuka na/d/ sztuki” to projekt bez limitów i jakichkolwiek ograniczeń, dedykowany wszystkim wielbicielom Sztuki bez względu na wiek, posiadaną w tym zakresie wiedzę czy zasobność portfela.

Wydarzenie ma formułę targów i charakter imprezy otwartej i bezpłatnej, na której oprócz podziwiania i nabywania polskiej sztuki współczesnej w różnych jej obliczach, będzie można porozmawiać z jej twórcami.

Wystawcami będą między innymi: Karol Bąk, Jarosław Kukowski, Renata Brzozowska, Sylwester Chłodziński, Andrzej Bator, Dominika Rumińska, Agnieszka Słodkowska, Noriaki, Dariusz Żejmo , Agata Aleksandra Mikulska, Ewa Jasek, Iwona Góraj, Hanna Styczyńska, Krystyna Małecka, Hanna Kłopotowska, Mirosława Smerek-Bielecka, Wiesław Bober, Daria Wiercioch, Norbert Sarnecki, Dagma Art, Sebastian Pietkiewicz, Patryk Król, Początek Atelier, Daniel Pielucha, Maciej Mańkowski...

Tym razem także, w programie wydarzenia nie zabraknie aspektów edukacyjnych i niespodzianek, takich jak np. Kwadrans Krzyżówkożerców, ciekawe prelekcje o postrzeganiu sztuki. Kulminacyjnym momentem będzie godzina 15.00!

Wydarzenie "Sztuka na/d/ sztuki” jest kolejnym nieszablonowym projektem Naszej Galerii i odpowiedzią na wzrastające zainteresowanie sztuką. Cieszymy się, że przybywa osób, które tak jak i My nie wyobrażają sobie świata otoczonego przedmiotami spełniającymi tylko funkcje użytkowe, świata pozbawionego sztuki, czegoś co po prostu jest, czegoś zaskakującego, urzekającego, skłaniającego do refleksji, wywołującego emocje.

Jesteśmy pewni, że projekt "Sztuka na/d/ sztuki” gwarantując potencjalnym odbiorcom szeroki wybór dzieł współczesnych twórców wpisze się na mapę eventową rodzimego rynku sztuki.

Przemawia za tym:
- doświadczenie osób związanych z V.A. Gallery Poland
- 65 zorganizowanych dotąd wydarzenia promujące polską sztukę współczesną
- wyselekcjonowana różnorodność form sztuki
- możliwość uzyskania porady i zakupu prac na miejscu

Nie musisz się znać na sztuce, wystarczy, że nam zaufasz!
1 grudnia 11.00 - 19.00, Wysogotowo, Wierzbowa 162 ZAPRASZAMY!
 
Kontakt
V.A. Gallery Poland
ul. Wierzbowa 162, 62-081 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.