Dzisiaj jest: 9.7.2020, imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
Ogłoszenie:

"Zdarzenia" - akwarele Barbary Gałczyńskiej

dodano: 2019.11.20 ważne do: 2019.12.04 wyświetleń: 55
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wystawa akwarel Barbary Gałczyńskiej
Mała Galeria Augustowskich Placówek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Barbary Gałczyńskiej. Otwarcie wystawy z udziałem artystki zaplanowano na poniedziałek 2 grudnia o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury, przy Rynku Zygmunta Augusta 9.
Barbara Gałczyńska urodziła się i mieszka w Augustowie, kształciła się w Gdańsku, emerytowany nauczyciel geografii. W roku 1988 powstały pierwsze prace autorki – akwarelowe i rysunek piórkiem. Tworzy także w technice olejnej i akrylowej. Najbliższa jej sercu jest jednak technika akwareli ze względu na swoją ulotność, lirykę i nieobliczalność. Brała udział w kilkunastu wystawach, a akwarele malarki promującej uroki Ziemi Augustowskiej są w posiadaniu osób z Kanady, Niemiec, Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii i Francji.
Wystawa „Zdarzenia” jest podsumowaniem twórczego roku autorki na zakończenie stypendium artystycznego burmistrza m. Augustowa w roku 2019. Kolekcja autorskich prac, to akwarele inspirowane nie tylko zdarzeniami ale też to wyraz subiektywnego widzenia rzeczywistości, nadania barwy i formy otoczeniu, to zabawa kolorami. Wystawa czynna do 4 stycznia 2020 r.
Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny.
APK


 
Kontakt
APK
ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.