Dzisiaj jest: 25.11.2020, imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
Ogłoszenie:

Sztuka na/d/ sztuki

dodano: 2019.04.29 ważne do: 2019.05.29 wyświetleń: 305
Szczegóły ogłoszenia:
W niedzielę 12. maja w V.A.Gallery Poland - galerii mieszczącej się w Wysogotowie na terenie firmy Metalmex - odbędzie się pierwsza edycja projektu "Sztuka na/d/ sztuki”.

W jednym dniu i w jednym miejscu, w godzinach od 11.00 do 19.00 zaprezentowane zostaną różne gatunki sztuki współczesnej, od malarstwa i grafiki, poprzez fotografię, rzeźbę, aż po szkło artystyczne - autorstwa zarówno młodych twórców, jak i tych o ugruntowanej już na rynku pozycji.

"Sztuka na/d/ sztuki” to projekt bez limitów i jakichkolwiek ograniczeń, dedykowany Wszystkim Wielbicielom Sztuki bez względu na wiek, posiadaną w tym zakresie wiedzę czy zasobność portfela.

Wydarzenie będzie miało formułę targów i charakter imprezy otwartej i bezpłatnej, na której oprócz podziwiania i nabywania polskiej sztuki współczesnej w różnych jej obliczach, będzie można porozmawiać z jej twórcami, zasięgnąć porady, czy też rozwiać wszelakie wątpliwości.

Wystawcami będą między innymi: Ewa Jasek Darek Żejmo,
Sylwester Chłodziński, Beata Pflanz, Renata Brzozowska, Magdalena Serwin, Grzegorz Siwy Pawłowski, Sebastian Pietkiewicz, Maciej Mańkowski, Hanna Styczynska, Dariusz Kamys, Krystyna Małecka, Hanna Kłopotowska, Tomasz Perlicjan, Jolanta Kontek, Norbert Sarnecki, Dominika Rumińska, Daria Wiercioch, Radosław Barek, Dariusz Łukasiewicz, Dariusz Miliński, Monika Kolosz-Perz, Agencja Dagma Art....

Od 7 lat prezentujemy, promujemy, edukujemy i uwrażliwiamy, w programie wydarzenia nie zabraknie też aspektów edukacyjnych – na odwiedzających czekają warsztaty rodzinne- czyli ARTtworzenie oraz PUZZLOMANIA i ciekawe prelekcje - kulminacyjnym momentem będzie godzina 16.00.

Wydarzenie "Sztuka na/d/ sztuki” jest kolejnym nieszablonowym projektem Naszej Galerii i odpowiedzią na wzrastające zainteresowanie sztuką. Cieszymy się, że przybywa osób, które tak jak i My nie wyobrażają sobie świata otoczonego przedmiotami spełniającymi tylko funkcje użytkowe, świata pozbawionego sztuki, czegoś co po prostu jest, czegoś zaskakującego, urzekającego, skłaniającego do refleksji, wywołującego emocje.

Jesteśmy pewni, że projekt "Sztuka na/d/ sztuki” gwarantując potencjalnym odbiorcom szeroki wybór dzieł współczesnych twórców wpisze się na mapę eventową rodzimego rynku sztuki.

Przemawia za tym:
- doświadczenie osób związanych z V.A.Gallery Poland
- 62 zorganizowane dotąd wydarzenia promujące polską sztukę współczesną
- wyselekcjonowana różnorodność form sztuki
- możliwość uzyskania porady i zakupu prac na miejscu

Nie musisz się znać na sztuce, wystarczy, że Nam zaufasz
12. maja 11.00- 19.00, Wysogotowo, Wierzbowa 162 ZAPRASZAMY
Kontakt
V.A. Gallery Poland
ul. Wierzbowa 162, 62-081 Wysogotowo, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.