Dzisiaj jest: 2.6.2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Ogłoszenie:

Katarzyna Celek "Nikt nie odleciał"

dodano: 2019.03.26 ważne do: 2019.06.24 wyświetleń: 582
Szczegóły ogłoszenia:
Wernisaż wystawy 28 marca (czwartek) 2019
Start: 19:00
Miejsce: Żywa Galeria Stalowa 52
Adres: Stalowa 52, Warszawa
Wstęp: wolny"Obraz jest dla mnie sumą myśli, intuicji, emocji. Inspiracją jest dla mnie siła stwórcza i destrukcyjna natury. Chciałabym aby widz skupiał się na tym aspekcie, na samej esencji zjawiska. Obraz powinien być formą zbliżenia się do zjawisk, do których często nie można zbliżyć się fizycznie. Obraz powinien być świadectwem tego co widzialne i niewidzialne."

Katarzyna Celek ur. 1988 w Sokołowie Młp. Dyplom w pracowni Prof. Leszka Misiaka na Wydziale Malarstwa ASP Kraków. Obecnie doktorantka na macierzystej uczelni, ma w swoim dorobku kilka wystaw indywidualnych oraz kilkanaście wystaw zbiorowych. W roku 2017 stypendystka Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

strona www artystki: katarzyna.celek.pl"Artystka maluje momenty zobaczone tylko przez chwilę, lub motywy wielokrotnie oglądane, które nie dają o sobie zapomnieć. W obrazach stara się pokazać siłę natury i człowieka, która ma moc tworzenia i niszczenia. Malowanie jest dla niej podróżą poprzez żywioł wody i ziemi, poprzez dzień i noc."link do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/260287118252400/
 
Kontakt
Galeria Uległa
ul. Targowa, 03-728 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.