Dzisiaj jest: 22.5.2019, imieniny: Emila, Neleny, Romy
Ogłoszenie:

Wystawa prac Aliny Ropelewskiej

dodano: 2018.10.01 ważne do: 2018.10.31 wyświetleń: 72
Szczegóły ogłoszenia:
Mała Galeria APK serdecznie zaprasza na wystawę malarstwa Aliny Ropelewskiej. Obrazy zawisną 2 października  w sali Miejskiego Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9, gdzie będzie można je oglądać do końca miesiąca. Uroczyste zamknięcie wystawy odbędzie się 26 października o godz. 18:00.
Twórczość malarska Aliny Ropelewskiej już po raz trzeci zagości w Małej Galerii APK . W 2007 roku oglądać można tu było „Barwy dzieciństwa”, a w roku 2011 – wystawę pt. „Zakątki Mazowsza”. Pani Alina ukończyła Uniwersytet Warszawski, a malarstwo jest jej pasją. Artystka należy do Zrzeszenia Plastyków Amatorów w Łodzi. Maluje pod kierunkiem prof. Ryszarda Hungera. Ukończyła kursy związane z malarstwem prowadzone przez prof. Marka Saka - kurs perspektywy, akwareli i pasteli. Jest uczestniczką licznych wystaw, na których zdobywa wyróżnienia. Czynnie uczestniczy w konkursach i plenerach malarskich.
Serdecznie zapraszamy, zarówno do oglądania prac w godzinach pracy Miejskiego Domu Kultury, jak i na finisaż wystawy 26 października.
APK

 
Kontakt
APK
ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.