Dzisiaj jest: 10.4.2020, imieniny: Borysławy, Makarego, Michała
Ogłoszenie:

Johny Kondakjian - "Armenia - skarb Kaukazu”.

dodano: 2019.12.16 ważne do: 2020.02.14 wyświetleń: 182
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
zaprasza na PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku.
21 stycznia (wtorek) 2020 r. o godz. 19.00.
Johny Kondakjian - „Kraj monastyrów, chaczkarów i moreli. Armenia - skarb Kaukazu”. Wstęp wolny!

Z Johnym Kondakjianem odwiedziny jego ojczyznę - Armenię. Zapoznamy się z ogólnymi informacjami o Armenii, wysłuchamy ciekawostek turystycznych i informacji o ciekawych miejscach, zwiedzimy tajemnicze monastyry i podziwiać będziemy misternie rzeźbione chaczkary. Zobaczymy też filmik promujący ten piękny kraj.

Johny Kondakjian - Ormianin, którego pasją są podróże. Fotograf, pilot drona i montażysta filmów. Człowiek otwarty na ludzi. Przyjechał do Polski w 2018 r. w ramach projektu Erasmus + i był wolontariuszem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach. Jego życie to świetna opowieść książkowa. Mieszkał w krajach takich jak Syria czy Liban. Jest wolontariuszem w ruchu przeciwko mowie nienawiści (NO HATE SPEECH MOVEMENT) kierowanym przez Departament Młodzieży Rady Europy. Był także wolontariuszem programu UNICEF w Libanie pod nazwą LAHZA 2 - „500 kamer dla 500 dzieci uchodźców z Syrii”.

Film o Armenii: https://www.youtube.com/watch?v=kUp-G1Anoqc&t=70s.
 
Kontakt
Dom Kultury Chwałowice
ul. Św. Jana 2, 44-200 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.