Dzisiaj jest: 20.1.2020, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Ogłoszenie:

Izabela Brudny - „Tunezja z perspektywy animatora czasu wolnego”.

dodano: 2019.10.21 ważne do: 2019.11.20 wyświetleń: 79
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Klubokawiarnia Żółty Młynek
Rybnik ul. Św. Jana 2, tel. 513064196
http://www.facebook.com/zolty.mlynek.klubokawiarnia

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
zaprasza na
 PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku.
19 listopada (wtorek) 2019 r. o godz. 19.00
Izabela Brudny  - Tunezja z perspektywy animatora czasu wolnego” 
Wstęp wolny.

Tunezja 2015 - niektórzy przyjechali tutaj na wakacje i wypoczynek - ja przyjechałam do pracy jako animatorka. W branży miałam już kilkuletnie doświadczenie, ale mój świat wywrócił się do góry nogami, bo to, czego nauczyłam się wcześniej, przestało obowiązywać. Życie w Tunezji rządzi się własnymi prawami. Ludzie od samego początku zaskakiwali mnie życzliwością i serdecznością, pozwalając powoli odkrywać zwyczaje i kulturę swojego kraju. Byłam na tunezyjskim weselu, dołączyłam do ramadanu, prowadząc dyskusje o Koranie ze współpracowniczką, a także zetknęłam się z atakiem terrorystycznym i jego skutkami... To wszystko to tło, na którym chcę namalować piękno fascynującej Tunezji.
Izabela Brudny - skończyła studia na kierunku wychowanie fizyczne o profilu instruktorsko-trenerskim w zakresie fitnessu oraz koszykówki. Przez 6 sezonów letnich i jeden zimowy pracowała jako animatorka czasu wolnego dla Thomasa Cook'a, zajmując się głównie klientami Niemiec. Pracowała na Majorce, Teneryfie, Krecie oraz w Tunezji z turystami w wieku od 6 miesięcy do 99 lat. Prowadziła zajęcia dla dzieci, występowała w wieczornym show, organizując gry i zabawy dla turystów, jak również śpiewając wieczorami. Przeszła Camino de Santiago. Mieszkała w Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Grecji oraz Tunezji. Obecnie w Polsce, ale gdy czuje, że wszystko zaczyna już ją przytłaczać, pakuje plecak i wyjeżdża w góry, aby odpocząć.
 
Kontakt
Żółty Młynek Klubokawiarnia
ul. Św. Jana 2, 44-200 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.