Dzisiaj jest: 18.1.2020, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Ogłoszenie:

Marek Mencel - “Nurkowe podróże po świecie”.

dodano: 2019.09.25 ważne do: 2019.10.25 wyświetleń: 97
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
zaprasza na
 PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku.
15 października (wtorek) 2019 r. o godz. 19.00
 
Marek Mencel  - “Nurkowe podróże po świecie”.
Wstęp wolny.


Opowieść o fascynacji podwodnym światem, o podróżowaniu i eksploracji. Spotkanie i prezentacja multimedialna z nurkowania w najciekawszych miejscach podwodnego raju - wśród przepięknych raf, egzotycznych gatunków ryb, podwodnych ssaków, żółwi, węży morskich i innych przedstawicieli morskiej flory i fauny, a także wśród podwodnych obiektów. Opowieść o tym jak wygląda piękno podwodnego świata, oraz jak można łatwo i tanio podróżować i eksplorować nieznane zakątki świata. Marek Mencel zabierze nas m.in. na Bali, Karaiby, na Filipiny i do Norwegii.

Marek Mencel - instruktor nurkowania i trener NAUI i ASTD, nurek jaskiniowy, skoczek spadochronowy, instruktor walki wręcz, były komandos, podróżnik. Z nurkowaniem związany od ponad 20 lat, ma na kocie kilka tysięcy nurkowań w różnych zakątkach świata, założyciel rydułtowskiej szkoły nurkowania http://www.szkola-nurkowania.com. Wyszkolił kilkuset płetwonurków, z czego kilkunastu zostało instruktorami.
 
Kontakt
Dom Kultury Chwałowice
ul. Św. Jana 2, 44-200 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.