Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Ogłoszenie:

Lektura Obowiązkowa - Tomasz Sekielski

dodano: 2018.11.02 ważne do: 2018.11.16 wyświetleń: 55
8 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu Lektura Obowiązkowa. 16 listopada o godz. 19:00 w Miejskim Domu Kultury z czytelnikami spotka się Tomasz Sekielski – reporter, dziennikarz śledczy, korespondent wojenny, dokumentalista, wreszcie – pisarz: autor thrillerów, pomysłodawca i założyciel wydawnictwa „Od deski do deski”.
Autor bestsellerowych serii thrillerów: „Sejf” i „Susza”.
Karierę dziennikarską zaczynał w bydgoskim Radiu VOX, W latach 1997-2006 był reporterem „Faktów” TVN. Pracował także w TVN24, TVP1, TVP Info, Nowa TV i Fokus TV.
Za swoja pracę był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany. Zdobył wszystkie najważniejsze nagrody dziennikarskie – Dziennikarz Roku, Wiktory, Telekamery, Grand Press, nagroda SDP, nagroda Andrzeja Woyciechowskiego, Impactor, Niptel, nagroda specjalna Festiwalu Sztuki i Faktu.
Podczas spotkania, które poprowadzi Alicja Bajkowska, będzie można zakupić książki autorstwa Tomasza Sekielskiego i uzyskać dedykację.
Serdecznie zapraszamy
APK
- - -
Cena biletu: 8 zł
Rezerwacja i sprzedaż biletów: Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59

 
Kontakt
APK
ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.