Dzisiaj jest: 8.5.2021, imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława
Ogłoszenie:

POLIGON KABARETOWY w Rybniku nr II.

dodano: 2020.10.26 ważne do: 2020.11.25 wyświetleń: 177
40 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dom Kultury Chwałoiwce zaprasza na drugi POLIGON KABARETOWY 
w piątek 13 listopada 2020 r. o godz. 19.00

Bilety: 40 zł dostępne na http://www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com. UWAGA! Bawimy się spełniając wszystkie kryteria sanitarne, dlatego też w sprzedaży znajduje się tylko 65 biletów!

Poligon pojawi się w Chwałowicach już po raz drugi. Ponownie zobaczycie i usłyszycie premierowe skecze, przyznacie punkty i będziecie się bawić do rozpuku. O wysoki poziom imprezy zadbają: Kabaret Kałasznikof http://www.facebook.com/KabaretKalasznikof/ - gospodarze, gospodynie i ulubieńcy publiczności, Kabaret Chyba http://www.kabaretchyba.pl, http://www.facebook.com/kabaret.chyba/ - mistrzowie komedii prosto z Wrocławia, Antoni Gorgoń Grucha http://www.facebook.com/antonigorgongrucha - szalony solista.

Przystanek Radość - Kabaret Chyba - „Komisja smogowa”: https://www.youtube.com/watch?v=kfd_Gsv9yVg.

Przystanek Radość - Antoni Gorgoń Grucha - „Kandydat”: https://www.youtube.com/watch?v=HQtmq-kN84k.

Przystanek Radość - Kabaret Kałasznikof - „Teściowa”: https://www.youtube.com/watch?v=O1KpZ-h4N5E.

POLIGON KABARETOWY to widowisko, które powstało we Wrocławiu i tam już od wielu lat przyciąga tłumy widzów. Na każdy występ składają się premierowe skecze i piosenki, a widownia wybiera zwycięzcę poligonu, przyznając artystom punkty wedle własnego uznania. Występujący komicy słyną ze znakomitego kontaktu z publicznością, inteligentnego dowcipu i błyskotliwych puent. Każdy program obfituje w premierowe skecze, monologi i piosenki napisane specjalnie na Poligon.

Świetne aktorstwo, plus wyjątkowa konferansjerka sprawią, że wieczór kabaretowy w Chwałowicach będzie niepowtarzalny - nie możecie tego przegapić!
 
Kontakt
Dom Kultury Chwałowice
ul. 1 Maja 91B, 44-206 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.