Dzisiaj jest: 7.4.2020, imieniny: Donata, Herminy, Rufina
Ogłoszenie:

„SMOK WAWELSKI” Teatr Domowy Chmielna

dodano: 2020.03.23 ważne do: 2020.03.31 wyświetleń: 36
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
„Smok Wawelski” to przedstawienie edukacyjno-ekologiczne, oparte na prostym rymowanym tekście i wpadających w ucho piosenkach.
Dekoracja budowana na oczach widza, szybkie zwroty akcji, niekonwencjonalne lalki, gra aktorska oparta na klasycznej klaunadzie i częste interakcje zapewniają widzom 45 minut świetnej zabawy i zdrowego śmiechu. Rozum i odwaga zostają nagrodzone, choć nic nie jest czarno białe. To przedstawienie jest starsze od naszego starszego syna, ale nie możemy go przestać grać bo wciąż, od czasu do czasu, dzwoni ktoś i kategorycznie domaga się SMOKA. My bawimy się co raz lepiej, widzowie też i tylko martwimy się o smoka, który jest po wielu przejściach i kiedyś pewnie odmówi współpracy. Tempo tego spektaklu, wydaje nam się z czasem nie do wytrzymania. Póki co zapraszamy.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasta Kwidzyn oraz Starostwa Powiatowego w Kwidzynie.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

27.03.2020 godz. 16:00-18:00
on-line: http://dobranockiteatralne.pl/
Kontakt
Scena Lalkowa im. J.Wilkowskiego
82-500 Kwidzyn, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.