Dzisiaj jest: 20.9.2020, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Ogłoszenie:

Kabaret KAŁASZNIKOF - premiera programu „Tajemnice Estrady”.

dodano: 2019.12.12 ważne do: 2020.02.10 wyświetleń: 232
30 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
Rybnik ul.1 Maja 91B, tel. 32 4216222
http://www.dkchwalowice.pl

Kabaret KAŁASZNIKOF
„Tajemnice Estrady”
w sobotę 18 stycznia 2020 r. o godz. 18.00

Bilety: 30 zł dostępne na http://www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Kabaret Kałasznikof zaprasza na premierę swojego trzeciego programu pt. "Tajemnice Estrady".

- Ciekawi Cię co dzieje się za kulisami kabaretowych występów?
- Chcesz poznać życie artystów od kuchni?
- Lubisz odkrywać tajemnice?
Oto program, którego nie możesz przegapić!

Sekrety artystów, kabaretowe sztuczki, tajemnice z garderoby, trasy i hotelu. To wszystko oraz całą masę zabawnych skeczy i piosenek z życia wziętych będzie można zobaczyć w najnowszym programie Kabaretu Kałasznikof. Programie, który napisało samo życie. Tym razem, oprócz żartów wysyłanych seriami i hitowych postaci, artyści zaprezentują mnóstwo życiowych obserwacji, zabawnych komentarzy i sporą dawkę szaleństwa.

Odkryj "Tajemnice Estrady" - absolutnie premierowy program, wypełniony wyłącznie nowymi skeczami i piosenkami, wśród których znajdują się skecze przygotowane m.in na tegoroczną Rybnicką Jesień Kabaretową Ryjek.

Kabaret Kałasznikof - w ciągu ostatnich dwóch lat “wjechali z buta” w polską scenę kabaretową. Program pt. “Charaktery” okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Ale po co wierzyć na słowo? Najlepiej samemu się przekonać. Skład: Beata Kabzińska, Łukasz Zaczek. Strona FB: https://www.facebook.com/KabaretKalasznikof/.
 
Kontakt
Dom Kultury Chwałowice
ul. 1 Maja 91B, 44-206 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.