Dzisiaj jest: 20.6.2019, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Ogłoszenie:

Kabaret Kałasznikof zaprasza na “Hajs Hajs Bejbe”

dodano: 2019.02.01 ważne do: 2019.04.02 wyświetleń: 390
30 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
Rybnik ul.1 Maja 91B, tel. 32 4216222
http://www.dkchwalowice.pl

Kabaret KAŁASZNIKOF zaprasza
na premierę programu
Hajs Hajs Bejbe”

w niedzielę 3 marca 2019 r. o godz. 18.00.

Na najśmieszniejsze zakończenie zimy zaprasza Kabaret Kałasznikof w swoim premierowym programie stworzonym o pieniądzach i dla pieniędzy.

Bilety: 30 zł, w dniu imprezy 35 zł, dostępne na http://www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.


Hajs Hajs Bejbe - oto program odpowiadający na podstawowe, życiowe pytania:
“Mieć czy być?”
“Jak ukraść pierwszy milion?”
“Na które dziecko jest 500+?”


Hajs Hajs bejbe” jest wypełniony świeżutkimi skeczami, a te skecze wypełnione kosmicznymi postaciami, a te postaci wypełnione charyzmą i radością. Wszystko to okraszone twórczą wolnością i szaleństwem, które zdemaskują sens posiadania fortuny. To program pełen mamony, kart kredytowych, taniej biżuterii i cekinów. Uwaga! Występ przeznaczony dla widzów dorosłych, z uwzględnieniem zakazu wstępu dla hochsztaplerów, banksterów i wszystkich dotychczasowych prezesów KNF.

Kabaret Kałasznikof - w 2018 roku (jak mawia młodzież) “wjechali z buta” w polską scenę kabaretową. Program pt. “Charaktery” okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Premiera najnowszego programu to okazja aby zobaczyć “na żywo” jakich postępów dokonali i jak “wyrosło” nowe kabaretowe pokolenie w Rybniku. Strona: http://www.facebook.com/KabaretKalasznikof.

Kabaret Kałasznikof : „Gdy Człowiek Raz Coś Pokocha Pełnym Sercem To Będzie Już Temu Wierny Na Zawsze” - wywiad: http://www.wybieramkulture.pl/kabaret-kalasznikof-gdy-czlowiek-raz-cos-pokocha-pelnym-sercem-to-bedzie-juz-temu-wierny-na-zawsze-wywiad.

Kabaret Kałasznikof - „Jedź se sam”: http://www.youtube.com/watch?v=HdyjKGL3D2A
Kabaret Kałasznikof - „Day after”: http://www.youtube.com/watch?v=YJVW7zQbTzk
Kabaret Kałasznikof - „Fachowiec”: http://www.youtube.com/watch?v=vhixLPwOWLI
Kabaret Kałasznikof - „Dzień po weselu”: http://www.youtube.com/watch?v=WZY40odZqLU
Kontakt
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
ul. 1 Maja 91B, 44-206 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.