Dzisiaj jest: 21.7.2019, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Ogłoszenie:

BAJKI NAJNAJKI - "Trzy Małe Świnki".

dodano: 2019.01.28 ważne do: 2019.02.11 wyświetleń: 120
10 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mateusz Świstak zaprasza na "Trzy Małe Świnki"!

Bajki Najnajki to impreza skierowana dla małych dzieci i ich bliskich. Wyjątkowe bajkowe spotkanie, które łączy projekcje filmów animowanych z mocą baśniowych opowieści.


Dla dzieci w wieku od 3 lat (obowiązuje obuwie zmienne). Czas trwania - 60 min. Bilety - to jedyne 10 zł/os. Bilety do nabycia na stronie: http://www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Trzy małe świnki w wersji na słowa, rysunek, ruch i masę śmiechu. Nim zagłębimy się w świat opowieści o sprytnych lisach i strasznych wilkach, spotkamy się w baśni, którą wszyscy znają i kochają. Mateusz Świstak zabierze uczestników w opowieść, która poruszy niemal wszystkie zmysły, by starą historię przeżyć w nowy, zaskakujący sposób.

Mateusz Świstak - niesamowity opowiadacz, animator kultury, autor projektu „Baśnie na Warsztacie” http://www.basnienawarsztacie.pl. Na blogu zamieszcza artykuły dotyczące baśni, są to jego przemyślenia na temat klasycznych tekstów rozstrzelonych po wszystkich krańcach świata. Jak sam mówi - Piszę, co sam z nich wyczytuję, co może przydać się nam, ludziom XXI wieku, by lepiej siebie zrozumieć, by żyć odważniej i piękniej. Kluczę i błądzę a przy tym, smakuję się każdą z opowieści. I staram tym smakowaniem dzielić. Dla mnie baśń to przede wszystkim opowieść, jestem opowiadaczem, staję przed ludźmi i opowiadam im historie. Opowiadam je dzieciom i opowiadam dorosłym. Opowiadam sam i w drużynie z Andrzejem Teofilem, genialnym muzykiem, podczas spotkań, warsztatów i festiwali. To, co tworzę, żyje tylko przez kilka chwil, w interakcji między mną a moim słuchaczem, niezależnie od tego ile ma lat.
 
Kontakt
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
ul. 1 Maja 91B, 44-206 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.