Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Ogłoszenie:

XX lecie Grupy Mocarta

dodano: 2018.10.25 ważne do: 2018.11.24 wyświetleń: 80
80 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Traktują matkę muzykę w żartobliwy sposób. Są na przekór powadze sal koncertowych i nie boją się muzyki klasycznej. Tak można opisać Grupa MoCarta w wielkim skrócie. Już 3 grudnia kwartet zagra dla publiczności w Nowym Świecie Muzyki.
Idealna kolaboracja muzyki, dobrego humoru i miejsca, które od dziesiątek lat kojarzone jest z muzyką, kulturą i występami kabaretów. To wszystko łączyło się od końca XIX wieku
właśnie w kamienicy na rogu Nowego Świata i Świętokrzyskiej w Warszawie. 
Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy, który powstał w połowie lat 90. XX wieku, w skład którego wchodzą Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolesław Błąszczyk. Humor o wysokiej kulturze łączą ze swoim zamiłowaniem do muzyki klasycznej. Ich utwory to starannie dobrane elementy muzyki klasycznej i rozrywkowej, które urozmaicone o kilka rekwizytów, doprowadzają publiczność do niekontrolowanych wybuchów śmiechu. 
Koniecznie musicie zarezerwować sobie wieczór 3 grudnia o 19:00 na występ w Nowym Świecie Muzyki. Bilety są dostępne na portalu biletyna.pl
 
Kontakt
Street Art Production
ul. Nowy Świat 63, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.