Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera
Ogłoszenie:

Warsztaty wokalne

dodano: 2019.05.17 ważne do: 2019.05.31 wyświetleń: 150
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli kochasz śpiewać...
Chcesz robić to lepiej...
PRZYJDŹ...

8 czerwca 2019 r.
na
WARSZTATY WOKALNE,
które poprowadzi KATARZYNA MŁYNARSKA

Warsztaty organizowane są przez Fundację Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie.
Zajęcia odbywać się będą na terenie szkoły Sióstr Nazaretanek na ul. Czerniakowskiej 137 w Warszawie.
Zapisy: fundacja.zgloszenia@gmail.com
Koszt 100 zł


KATARZYNA MŁYNARSKA - Wokalistka, muzykolog, pedagog, trener emisji głosu. Absolwentka Instytutu Teorii i Historii Muzyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie. W trakcie studiów doskonaliła swój warsztat aktorski pod okiem aktorów Narodowego Teatru Starego w Krakowie a umiejętności wokalne podczas kursów mistrzowskich prowadzonych przez P. Esswooda, A. Reynolds i R. Karczykowskiego.

Przez szereg lat zdobywała doświadczenie zawodowe współpracując jako solistka i chórzystka z Operą i Operetką w Krakowie, Polskim Radiem Kraków, International Bachakademie Stuttgart, Chórem Kameralnym Kantorei Sankt Barbara. Jest członkiem Stowarzyszeń: Młodzi Muzycy dla Młodej Muzyki oraz Pro Musica Mundi – jako solistka oraz chórzystka angażuje się w realizowane przez nie projekty.

Autorka tekstów i muzyki z gatunku poezji śpiewanej. Wraz z zespołem Niebieski Tramwaj Nadziei koncertowała w kraju i zagranicą, brała również udział w licznych festiwalach i przeglądach (m.in. Grande Prix i Nagroda Publiczności na Ogólnopolskim Studenckim Festiwalu Piosenki Religijnej Żakeria’97, I m-ce i nagroda za najlepszy tekst ekologiczny na Festiwalu Piosenki Ekologicznej Ekosong ’97, I m-ce i nagroda za najlepszą piosenkę maryjną na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej w Rychwałdzie).

Poza działalnością artystyczną zajmuje się także przygotowaniem emisyjnym chórów (czerwiec 2007-przygotowanie 100-osobowego chóru Pro Musica Mundi do wykonania „Kantaty dla zakochanych” muz. Piotr Rubik, sł. Zbigniew Książek, lata 2005-2008 Chór Kameralny Kantorei Sankt Barbara). W roku 2006 (wg jej autorskiego projektu) rozpoczęło działalność Liturgiczne Studium Wokalne działające przy Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej I i II st. w Krakowie a w roku 2009 z jej inicjatywy powstało Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne (http://www.wlsw.pl)

Obecnie jest nauczycielem emisji głosu i przedmiotów ogólnomuzycznych w PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu. Jako trener emisji głosu prowadzi autorskie warsztaty wokalne(warsztaty śpiewu liturgicznego, przygotowanie emisyjne solistów, chórów i zespołów do koncertów i sesji nagraniowych) oraz szkolenia (dla osób, dla których głos jest podstawowym narzędziem pracy).  
Kontakt
FUNDACJA SZKÓŁ SIÓSTR NAZARETANEK W WARSZAWIE
ul. Czerniakowska 137, 00-720 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.