Dzisiaj jest: 14.7.2020, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
Ogłoszenie:

koncert Korycki - Żukowska

dodano: 2020.06.24 ważne do: 2020.07.08 wyświetleń: 41
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Duet Korycki – Żukowska na augustowskiej scenie
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na kolejne kameralne wydarzenie muzyczne tego lata. 4 lipca o godzinie 20:00 w Restauracji Kaktusik wystąpią Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Artyści zafascynowani legendami rosyjskiej piosenki poetyckiej – Bułatem Okudżawą, Włodzimierzem Wysockim oraz Żanną Biczewską – zaprezentują się augustowskiej widowni w najpiękniejszych rosyjskich balladach.
Tego wieczoru nie zabraknie również żeglarskich rytmów, autorskich kompozycji Koryckiego, który z szantami związany jest już od lat 80, kiedy tworzył w zespole Stare Dzwony. W duecie z Dominiką Żukowską artysta występuje od dziesięciu lat ciesząc widownię żeglarsko-jazzowym klimatem przepełnionym liryzmem rosyjskiej ballady.
Takiego muzycznego wydarzenia nie można przegapić! Wstęp na koncert bezpłatny – ilość miejsc ograniczona, rezerwacja stolików w Restauracji Kaktusik na miejscu - 29 Listopada 2, tel. 606 832 405.
APK

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej http://www.apk.augustow.pl
 
Kontakt
APK
ul. 29 Listopada 2, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.