Dzisiaj jest: 24.2.2020, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Ogłoszenie:

GALA SYLWESTROWA - IRENA SANTOR Z ZESPOŁEM

dodano: 2019.08.21 ważne do: 2019.11.19 wyświetleń: 362
80 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jedyna taka noc w roku, a na scenie MDK  wyjątkowa Gwiazda. Zapraszamy na Sylwestrową Galę z niekwestionowaną Pierwszą Damą Polskiej Piosenki Ireną Santor.
Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje znane i lubiane przeboje, piosenki z okrytej platyną płyty Kręci mnie ten świat oraz najnowszej płyty Punkt widzenia, które entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów zdobyły także serce i uznanie publiczności.
Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. Tych lat nie odda nikt, Powrócisz tuJuż nie ma dzikich plażEmbarras. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą.
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.
Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.
 
31 grudnia 2019r.
godz. 20:00
bilety: 
do 22 grudnia 2019 r.: w rzędach I, II, III i V – 80 zł; w rzędach od VI do XIV – 70 zł; balkon od XVI do XIX – 60 zł
od 23 grudnia 2019 r.: w rzędach I, II, III i V – 90 zł; w rzędach od VI do XIV – 80 zł; balkon od XVI do XIX – 70 zł
Kontakt
Miejski Dom Kultury w Radomsku
ul. Brzeźnicka 5, 97-500 Radomsko, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.