Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera
Ogłoszenie:

YUUKI - koncert

dodano: 2019.06.06 ważne do: 2019.07.06 wyświetleń: 140
20 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na sporą dawkę energetyzującej muzyki. Już 21 czerwca o godz. 19:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 wystąpi Yuuki z zespołem! Kwartet w składzie: Kasia Wypchło – wokalistka, kompozytorka, pianistka, Krzysztof Siewruk – gitara, Filip Torres – bas i Michał Bocek – perkusja, zapewni nam popowe, pełne przestrzeni i energii, brzmienia przesiąknięte elektronicznymi rytmami. Utwory, będące mieszanką poruszających emocji, inspirowane są naturą – bieszczadzkim krajobrazem rodzinnych stron wokalistki i Islandii – jej wielkiej miłości. „To opowieści o tym, co widzimy, czego doświadczamy lub czego pragniemy.” – mówi o swojej muzyce Kasia Wypchło.
Będzie energetycznie, gitarowo i klimatycznie, ale nie zabraknie także dobrych tekstów z zapadającymi w pamięć refrenami. Słowem – dla każdego coś miłego. Nie możecie przegapić takiego nieoczywistego koncertu!      
Do zobaczenia.
APK
- - -
cena biletu: 20 zł
rezerwacja i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59
 
Kontakt
APK
ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.