Dzisiaj jest: 19.7.2019, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Ogłoszenie:

Mitch&Mitch - koncert

dodano: 2019.02.14 ważne do: 2019.03.16 wyświetleń: 182
40 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Muzyczny szał, czyli koncert Mitch&Mitch
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają do kina Iskra w dniu 4.03.2019. na koncert, który oczaruje Państwa wspaniałym instrumentarium, oryginalnymi kompozycjami, energią i poczuciem humoru – o godz. 20:00 na scenie zagra Mitch&Mitch!
Zespół, który na początku był duetem, nie gra zwyczajnych koncertów! Ich muzyka jest określana jako połączenie rocka alternatywnego z elementami jazzu, bluesa i popu. Od 17 lat muzycy koncertują i nagrywają w różnych konfiguracjach – od duetu po orkiestrę.
Współpracowali z najlepszymi artystami krajowymi i zagranicznymi, szerokie uznanie i popularność grupa zdobyła jednak za sprawą współpracy ze Zbigniewem Wodeckim i przełomowego dla Mitchów albumu „1976: A Space Odyssey”, który zawiera piosenki stworzone przez Wodeckiego niemal czterdzieści lat wcześniej.
Dziś Mitch&Mitch to dziewięcioosobowa orkiestra, powiększona o sekcję dętą i wibrafon, a ich występy to prawdziwy wulkan energii i brzmienia.
Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury po bilety – jeszcze trochę ich mamy.
Do zobaczenia!
APK
- - -
miejsce koncertu – kino Iskra w Augustowie, ul. 3 Maja 38.
cena biletu – 40 zł
sprzedaż i rezerwacje – Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59
 
Kontakt
APK
ul. 3 Maja 38, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.