Dzisiaj jest: 21.7.2019, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Ogłoszenie:

Mery Spolsky - koncert

dodano: 2019.02.06 ważne do: 2019.02.14 wyświetleń: 77
25 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mery Spolsky w Augustowie!
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na energetyczny i jedyny w swoim rodzaju koncert artystki równie nietuzinkowej, co utalentowanej! 15 lutego o godz. 20:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Augustowie stanie Mery Spolsky. Artystka sama pisze teksty, komponuje, aranżuje i produkuje muzykę, gra na gitarze i klawiszach, a także projektuje ubrania – jej występy to charakterystyczne teksty, muzyczny solo-performance i eksplozja scenicznej energii, w której ważną rolę odgrywają biało-czarno-czerwone stroje artystki.
Do tej pory MERY SPOLSKY można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. Spring Break’u w Poznaniu,  Open’erze, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Late Summer Festival i United Islands of Prague, ma też na koncie kilkadziesiąt samodzielnych klubowych koncertów, album „Miło było pana poznać” nominowany w 2018 roku do Fryderyków i 7 singli.
To będzie jedyny w swoim rodzaju koncert i niezwykły wieczór – obiecujemy!
APK
- - -
miejsce koncertu – Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9.
cena biletu – 25 zł
sprzedaż i rezerwacje – Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59
 
Kontakt
APK
ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.