Dzisiaj jest: 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Ogłoszenie:

Droga na Ostrołękę

dodano: 2018.08.28 ważne do: 2018.09.27 wyświetleń: 48
30 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Niezapomniane chwile w czasie koncertu zespołu country „Droga Na Ostrołękę”. 

W kwietniu 2011 roku Zespół otrzymał tytuł ZESPÓŁ ROKU w plebiscycie „Dyliżanse 2011”, a piosenka „Moje serce to nie hotel” znalazła się w ścisłym gronie trzech finalistek i była nominowana do tytułu Piosenka Roku. 
W 2013 roku zespół otrzymał kolejną nagrodę na Pikniku Country w Mrągowie – II Nagrodę w Konkursie na nową piosenkę country, za piosenkę „BEREK”. W czasie XXXIII Pikniku Country & Folk piosenka zespołu Droga Na Ostrołękę zatytułowana „Oszaleć można” zdobyła GŁÓWNĄ NAGRODĘ w Konkursie na Nową Piosenkę Country!!! W 2016 roku zespół został obsypany nagrodami – ZESPÓŁ ROKU, PŁYTA ROKU („Był czas”), a także najbardziej prestiżowa ARTYSTA ROKU dla lidera zespołu Wojciech Dudkowskiego. W roku 2017 Wojciech Dudkowski występował w Stanach Zjednoczonych w Nashville (Tennessee) czyli w stolicy muzyki country, gdzie został bardzo ciepło przyjęty. W tym samym roku Wojciech Dudkowski ponownie został wybrany Artystą Roku w Plebiscycie Dyliżanse

21 września 
19:30
Bilety: 30 zł (bilety dostępne w kawiarni, płatność tylko gotówką).
Kontakt
Nowy Świat Muzyki
ul. Nowy Świat 63, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.