Dzisiaj jest: 21.3.2019, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Ogłoszenie:

AugustOFF Live Festiwal

dodano: 2018.08.03 ważne do: 2018.09.02 wyświetleń: 62
Szczegóły ogłoszenia:
AugustOFF Live Festival
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na piątą edycję imprezy, która na dobre wpisała się już w kalendarz letnich imprez – 17 sierpnia startuje AugustOFF Live Festival. Podczas czterodniowego muzycznego święta będzie okazja do spotkań z alternatywnym brzmieniem w różnorodnym wydaniu.
Festiwal otworzymy tanecznym krokiem za sprawą Bonanzy – Potańcówki na Dechach, której na żywo przygrywać będzie Orkiestra Taneczna już 17 sierpnia od godz. 19:00 w Amfiteatrze Miejskim nad Neckiem.
Drugiego dnia – 18 sierpnia – w Miejskim Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 zagrają Państwu zespoły The Boars oraz Jabberwocky – początek muzycznego wieczoru o godz. 20:00.
Niedziela 19 sierpnia spędzimy na augustowskich jeziorach, bo wtedy właśnie zaprosimy Państwa do portu Żeglugi Augustowskiej, skąd o godz. 20:00 wypłynie muzyczny rejs. Na statku Swoboda hip-hopowym rytmem rozbujają nas Łona, Webber i The Pimps!
Augustowski offowy festiwal zamknie w poniedziałek 20 sierpnia o godz. 19:00 fantastyczne muzyczne wydarzenie – koncert Waglewski i Pospieszalski na scenie kina Iskra.
Poznajcie alternatywną stronę muzyki i Augustowa! Bądźcie z nami – szczegóły na plakatach.
Zapraszamy
APK

Bilety na wszystkie wydarzenia w ramach AugustOFF Live Festival do nabycia w Miejskim Domu Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59
Cennik biletów:
Bonanza Potańcówka na Dechach – 20 zł
koncert The Boars i Jabberwocky – 20 zł
muzyczny rejs: Łona, Webber i The Pimps – 60 zł
koncert Waglewski i Pospieszalski – 50 zł
 
Kontakt
APK
16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.