Dzisiaj jest: 13.12.2018, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Ogłoszenie:

KONCERT WIOSENNY w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej z Wadowic

dodano: 2018.03.20 ważne do: 2018.04.27 wyświetleń: 140
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Serdecznie zapraszamy na KONCERT WIOSENNY w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Wadowicach pod dyrekcją Piotra Kiełbińskiego.

20 kwietnia (piątek) godz. 19.00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie

W programie utwory znane i lubiane od „hitów” muzyki klasycznej do przebojów muzyki filmowej.
Orkiestra Symfoniczna Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Wadowicach istnieje od 2005 roku, a jej dyrygentem jest Piotr Kiełbiński. Występowała m.in. w: Katowicach, Bielsku-Białej, Bytomiu, Oświęcimiu, Gorlicach, Szczawnicy i Bojnicach. Jej niezwykle aktywna działalność artystyczna jest znaczącym elementem życia kulturalnego Wadowic oraz okolicznych miejscowości. Regularnekoncerty Orkiestry stanowią muzyczną oprawę uroczystości państwowych, imprez okolicznościowych oraz konkursów i festiwali muzycznych. Swoimi występami uświetniała m.in.: obchody Światowych Dni Młodzieży, 97. rocznicę urodzin Jana Pawła II, II Konkurs Instrumentów Dętych w Wadowicach, I Festiwal Fagotowy w Wadowicach, a także Święto Niepodległości i Święto Flagi w Ryczowie z udziałem najwyższych władz RP. Orkiestra współpracuje również z uznanymi solistami-instrumentalistami takimi jak Krzysztof Fiedukiewicz (NOSPR) czy Adam Kozłowski (Filharmonia Krakowska), którym wielokrotnie towarzyszyła podczas koncertów.
http://www.psmwadowice.pl

Wstęp wolny.
Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Miejskim Domu Kultury, ul. Szewska 7,
tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.
Kontakt
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
ul. Szewska 7, 34-120 Andrychów, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.