Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Ogłoszenie:

BRUNO SCHULZ ostatni koncert + Krůk

dodano: 2018.03.09 ważne do: 2018.03.23 wyświetleń: 68
15 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
„Koncert końców i początków”
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na niezwykły muzyczny projekt, który wydarzy się w Miejskim Domu Kultury w sobotę 24 marca o godzinie 19:00. Na jednej scenie spotkają się dwa zespoły – jeden kończący karierę, a drugi debiutujący na niemalże rodzinnej scenie.
Rockowa grupa Bruno Schulz powstała wiosną 2003 roku w Kielcach. W swoim dorobku artystycznym mają pięć krążków, dziesiątki występów w całej Polsce i koncerty z prawdziwymi gwiazdami rodzimej sceny muzycznej, między innymi z Myslovitz i Hey. Będzie to ostatni występ Karola Stolarka (wokal, syntezator), Wiktora Czapli (gitara elektryczna) i Wita Zarębskiego (gitara basowa, syntezator).
Będzie to jednocześnie pierwszy w Augustowie koncert zespołu Krůk, którego 3/4 składu pochodzi właśnie z naszego miasta. Muzycy poczęstują widownię post rockowym graniem inspirowanym muzyką świata i shoeggazem z elementami ambientowej elektroniki. Na scenie staną: Daisy Kowalsky (śpiew i syntezator), Michał Cieślukowski (instrumenty perkusyjne, sample), Daniel Staszyński (gitara elektryczna) i Łukasz Warzyński (gitara basowa, syntezator, sample).
Bądźcie z nami tego wieczoru – będzie to prawdziwa uczta muzyczna!
APK
- - -
cena biletu: 15 zł
rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87643 36 59.
Kontakt
Augustowskie Placówki Kultury
ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.