Dzisiaj jest: 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Ogłoszenie:

Coast Revolution

dodano: 2018.01.15 ważne do: 2018.02.14 wyświetleń: 199
20 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zespół powstał z inicjatywy Pawła Bieleckiego i Michała Sieka. W tym składzie występują od niecałego roku. Pojawili się już na scenach szkolnych festiwali muzycznych- Czacki Second Stage, HoffGardenParty, SOFA, PMT. W tym roku występują też na 26. finale WOŚP w Konstancinie. W naszym repertuarze znajduje się kilkanaście utworów, z czego 3 nagrane. Utwory dostępne są również na SoundCloud i YouTube. Wszystkie teksty są autorstwa basisty (Pawła Bieleckiego) oraz wokalistki (Agnieszki Młynarskiej).

Ich muzyka inspirowana jest wieloma nowoczesnymi nurtami i nie tylko. Przez co stała świeża gatunkowo na polskim rynku muzycznym. Zaliczyć ją można do rocka alternatywnego, jednakże tak naprawdę jest ona indywidualną wariacją stylów. Kierowana, jest do ludzi, którzy cenią sobie nie tylko dobre brzmienie, ale rownież wielowy - miarowość utworu - poetycki tekst i nietuzinkowe solówki.

Skład zespołu:
Paweł Stefan Bielecki (gitara basowa)
Agnieszka Młynarska(Wokalistka)
Sasza Hairulin (gitarzysta)
Michał Siek (perkusista)
Kontakt
Nowy Świat Muzyki
ul. Nowy Świat 63, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.