Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Ogłoszenie:

"Wondering" Ida Zalewska

dodano: 2018.01.08 ważne do: 2018.02.07 wyświetleń: 179
30 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
„Wondering, Stevie Wonder’s songs” to projekt, na który składają się najpiękniejsze, najbardziejenergetyczne i poruszające utwory Steviego Wondera. Charakterystyczne, kultowe kompozycje
przepuszczone przez filtr autorskich aranżacji i subiektywne, osobiste opracowanie wokalne iinterpretacyjne materiału, tworzą nową jakość i pozwalają na nowo odkryć twórczość tegoniezwykłego artysty.

Ida Zalewska - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Na swoim koncie ma dwie płyty „As sung byBillie Holiday” ( wyd.Fonografika 2012 r.) i autorską „Storytelling” ( wyd. Hevhetia 2016 r.).Współpracowała z muzykami takimi jak: Janusz Muniak, Arek Skolik, Jerzy Małek, Piotr Baron, AdamKowalewski, Maciej Adamczak, Łukasz Żyta, Michał Tokaj, Sławek Wierzcholski, Kuba Płużek, MarekPospieszalski i wieloma innymi.

Zapraszamy wszystkich serdecznie 2 lutego o godzinie 20:00 na koncert utworów Steviego Wondera w aranżacji Idy Zalewskiej. Nie może Was zabraknąć tego dnia w Nowym Świecie Muzyki !

Bilety: 30 PLN
Bilety można kupić w kawiarni oraz na ebilet.pl, ewejsciowki.pl, eventim.pl.
Kontakt
Nowy Świat Muzyki
ul. Nowy Świat 63, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.