Dzisiaj jest: 24.5.2019, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Ogłoszenie:

Nowi Klasycy powracają do stolicy!

dodano: 2018.12.05 ważne do: 2018.12.19 wyświetleń: 95
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Już 14 grudnia o 19:30 w Domu Aukcyjnym Art in House będzie miała miejsce II Aukcja Klasyków Nowego Pokolenia. Już sam tytuł wydarzenia wskazuje na klucz doboru prac na grudniową licytację: 29 prac aukcyjnych zostało wyselekcjonowanych tak, by stanowiły przegląd ambitnych artystów, którzy zaistnieli na polskim rynku sztuki po 1989 roku.

Nazwiska te łączy młody wiek, liczne osiągnięcia artystyczne oraz twórczość kompleksowa, trudna, wymagająca od widza większego skupienia. W katalogu zobaczą Państwo subtelny świat Katarzyny Kołtan, anonimowe człowieczeństwo Mateusza Maliborskiego, abstrakcyjne procesy zmian dostrzeżone przez Marcina Kowalika, mroczną opowieść Michała Jankowskiego czy niepokojące spotkanie van Gogha autorstwa Tomasza Tobolewskiego. Błękit okaże się wspólnym mianownikiem prac Grzegorza Drozda, Wojciecha Pelca, Franciszka Ledóchowskiego i Wojtka Brewki; z kolei Krzysztof Piętka, Tomek Mazur i Alicja Łukasiak zamieszają konwencją art brut.
Jeżeli najbardziej interesujące dla Państwa są te strony katalogu, które skrywają propozycje rzeźbiarskie, zachęcamy do zapoznania się z pracami Mariusza Dydo oraz Jacka Opały.

Zachęcamy do poświęcenia uwagi nie tylko pracom, ale również biografiom artystów nowego pokolenia. Zapewniamy, iż każdy z nich przekaże Państwu swoją unikatową perspektywę postrzegania rzeczywistości.
Obrazy i rzeźby będzie można zobaczyć na żywo w czasie wystawy przedaukcyjnej, która rusza 10 grudnia i potrwa do dnia aukcji. Wystawa będzie czynna każdego dnia od 9:00 do 18:00.


Licytacja możliwa osobiście, telefonicznie (+48 510 211 410), poprzez zostawienie zlecenia (aukcje@artinhouse.pl) oraz online (za pośrednictwem portalu onebid.pl)
Cała oferta dostępna jest pod adresem http://www.artinhouse.pl/aukcje
Szczegółowa instrukcja licytacji: https://www.artinhouse.pl/pl/_11-jak-licytowac

Zapraszamy!

II Aukcja Klasyków Nowego Pokolenia
14 grudnia | 19:30
Dom Aukcyjny Art in House
Aleje Jerozolimskie 107
Warszawa

 
Kontakt
Art in House
ul. Aleje Jerozolimskie, 107, 02-011 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.