Dzisiaj jest: 3.3.2021, imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
Ogłoszenie:

Premiera debiutanckiego singla “Niepamięć” - D Z I U K

dodano: 2021.02.14 ważne do: 2021.04.15 wyświetleń: 65
Szczegóły ogłoszenia:
Utwór “Niepamięć” zapowiada debiutancki album DZIUKA - nowego artysty na polskiej scenie muzycznej. Romantyczny utwór  w rytmie electro - pop. Singiel dostępny w sieci od 28 stycznia. 
Singiel „Niepamięć” to autorska produkcja Tomasza Dziuka powstała we współpracy z producentem Bartoszem "KOSHE" Koszewskim. DZIUK jest nie tylko wykonawcą, autorem tekstu i linii melodycznej piosenki, ale również scenarzystą i producentem teledysku do utworu.
“Niepamięć” to wyznanie miłosne, opowieść o uczuciach, a także opis stosunku autora do otaczającej rzeczywistości DZIUK podkreśla szczerość wizerunku i wierność wartościom, które przelane w tekst piosenki mają na celu zarażanie pozytywnym podejściem do życia. Ciekawa linia melodyczna i nowoczesna  instrumentalizacja podkreślają wokal artysty i autentyczne  przesłanie utworu. 
Singiel zapowiada debiutancki album DZIUKA, który ukaże się w tym roku. Możemy spodziewać się sporej dawki energicznych kawałków w rytmach nowoczesnego popu z zaskakującymi teledyskami, każdy z innym i ważnym dla artysty przesłaniem. W utworach DZIUKA dostrzegalne są elementy symboliki religijnej, które w połączeniu z autorskimi scenariuszami tworzą unikalne historie. 

UTWÓR DO ODSŁUCHU YouTube: https://www.youtube.com/user/TheDziuku

Facebook: https://www.facebook.com/dziukk
Instagram: https://www.instagram.com/d_z_i_u_k/
  

BIO ARTYSTY 

Tomasz Dziuk (rocznik 1988) pisze teksty piosenek,  gra na gitarze akustycznej i komponuje. Tworzy muzykę electro - pop, produkuje własne teledyski i ceni sobie dobry show. Prawnik i politolog z wykształcenia, muzyk z pasji. W swoich utworach łączy nowoczesne brzmienie z symboliką religijną. Nagrywa covery znanych hitów, budując zróżnicowany repertuar: od Eugeniusza Bodo przez amerykańskiego rocka po pieśni kościelne. Swoje muzyczne interpretacje regularnie publikuje na aktywnym kanale na Youtubie. Śpiewa w języku polskim i angielskim. Ma na koncie występy w warszawskich klubach. Największą wartość dla niego stanowi szczerość i autentyczność na scenie i poza nią. W życiu prywatnym interesuje się także historią i polityką, ale zdecydowanie najbardziej rozwija swoje muzyczne zainteresowania. Pragnie zarażać swoją pasją przyszłe pokolenia. Aktualnie pracuje nad debiutancką płytą.   
 
Kontakt
Dziuk
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.