Dzisiaj jest: 14.7.2020, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
Ogłoszenie:

Kino pod Obłoczkiem - "Wejście smoka"

dodano: 2020.06.26 ważne do: 2020.07.10 wyświetleń: 33
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kino Pod Obłoczkiem i „Wejście smoka” w amfiteatrze
Augustowskie Placówki Kultury już w lipcu otwierają nowy sezon Kina Pod Obłoczkiem. Będziemy zapraszać Państwa, jak zawsze do Amfiteatru Miejskiego, by wspólnie cieszyć się magią dużego ekranu. A w tym roku będzie to radość podwójna, bo filmy wyświetlimy na ekranie ledowym.
W naszym repertuarze znajdą się produkcje dla dzieci i dla dorosłych, coś dla siebie znajdą u nas na pewno miłośnicy kina grozy, komedii i filmów akcji. Nie zapomnimy także o rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – uczcimy ją odpowiednim obrazem.
Wstęp na filmy będzie bezpłatny, po uprzednim odebraniu darmowych wejściówek w MDK lub przed filmem.
A czym poczęstujemy Państwa na początek?
W piątek 10 lipca razem z DKF-em KINOCHŁON zapraszamy o 20:30 do amfiteatru nad Neckiem na klasyk kina akcji i sztuk walki – „Wejście smoka” Roberta Clouse’go z 1973 roku, w roli głównej Bruce Lee (oczywiście)!
Wejściówki na ten seans można odbierać od poniedziałku 29 czerwca w Miejskim Domu Kultury, przy ul. Nowomiejskiej 41 (wejście od strony boiska) lub w amfiteatrze przed pokazem w przypadku dostępności miejsc.
Pełny harmonogram projekcji znajdziecie Państwo na plakatach, więcej szczegółów na temat poszczególnych seansów wkrótce.
Do zobaczenia w amfiteatrze!
APK

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej http://www.apk.augustow.pl


 
Kontakt
APK
ul. Zarzecze, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.