Dzisiaj jest: 14.7.2020, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
Ogłoszenie:

Plenery malarskie dla dorosłych - Plener Dworek

dodano: 2020.06.18 ważne do: 2020.07.18 wyświetleń: 47
40 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Plenery malarskie dla dorosłych
Augustowskie Placówki Kultury oraz Stowarzyszenie „W Sercu Puszczy” serdecznie zapraszają na cykl spotkań malarskich w miłej atmosferze i pięknych okolicznościach przyrody z opowieściami o Augustowie w tle.
Plenery skierowane są do osób dorosłych, malarzy, amatorów lub osób, które chcą, po prostu, spędzić miło czas i zrelaksować się przy sztaludze.
Pierwsze zajęcia p.h. „Plener Dworek” odbędą się już 27 czerwca (od godz. 11:00) przy Muzeum Kanału Augustowskiego. Tam, w cieniu drzew rozstawimy sztalugi, zmieszamy farby i posłuchamy trochę historii o Kanale Augustowskim, o kanale Bystrym o rzece Netcie oraz przyrodzie wokół niej. Natchnieni opowieściami stworzymy obrazy nawiązujące do miejsca, w którym będziemy się znajdować.
Kolejne spotkanie, 18 lipca (od godz. 11:00), to „Plener Netta” na błoniach, okolice Perły. Tam na trawce, na kocykach, posłuchamy i zapoznamy się z legendami augustowskimi i nie tylko, a potem namalujemy nasze wyobrażenia jak takie postacie z legend mogły wyglądać.
Ostatnie spotkanie to „Plener Dworzec” 22 sierpnia (od godz. 11:00). Wtedy spotkamy się na dworcu kolejowym na Lipowcu. Nasze obrazy poświęcimy pięknej architekturze dworca oraz okolicom...
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych od 16 lat.
Zapisy i wszelkie szczegółowe informacje w Miejskim Domu Kultury, Nowomiejska 41 lub pod numerem telefonu 87 643 36 59.
Koszt jednych warsztatów - 40 zł. Opłaty należy dokonać przed warsztatami w Miejskim Domu Kultury. Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały. Na uczestników czeka też mała, słodka niespodzianka.
Zapraszamy.
APK

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej http://www.apk.augustow.pl

 
Kontakt
APK
ul. 29 Listopada 5a, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.