Dzisiaj jest: 2.4.2020, imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
Ogłoszenie:

Mikołajce - VII kiermasz rękodzieła

dodano: 2019.12.06 ważne do: 2019.12.20 wyświetleń: 81
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mikołajce po raz siódmy!
Augustowskie Placówki Kultury i Augustynki zapraszają na siódmą edycję Mikołajców, czyli świątecznego kiermaszu rękodzieła – imprezy, która wprowadza w magiczny nastrój i sprawia, że ducha Bożego Narodzenia wyczuwa się już w połowie grudnia. 14 i 15 grudnia Miejski Dom Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 kolejny raz zamieni się w świąteczne królestwo – dekoracje, kartki, zabawki, wypieki, przetwory, szaliki, biżuteria i inne wspaniałości, które specjalnie dla Państwa przygotuje ponad 30 wystawców!
U nas na pewno znajdziecie unikatowe prezenty i zrobicie świąteczne zakupy – przy muzyce, z kawą, ciastem i herbatą z goździkami i cynamonem, poczujecie magię Bożego Narodzenia.
Jak co roku – nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, które zorganizują nasi aktywni seniorzy. W sobotę od godziny 11:00 zapraszamy na spotkanie „Bajeczki z książeczki”, które poprowadzi Krysia Fiodorow z Miejskiej Biblioteki Publicznej. Piękne, świąteczne baje czytać będą też Panie z Klubu Seniora, działającego przy Augustowskich Placówkach Kultury. W trakcie słuchania dzieci będą wykonywać prace plastyczne inspirowane daną bajeczką.
W niedzielę o tej samej porze spotykamy się z dziećmi w kąciku plastycznym, gdzie odbędzie się spotkanie „Świąteczne ozdoby-plastyczne wyroby", które poprowadzą Zosia Grajewska i Basia Kaplukiewicz. Panie pokażą i nauczą jak zrobić oryginalne ozdoby świąteczne przy użyciu elementów, które każdy z nas może znaleźć w domu.
W niedzielę zaś o godzinie 13:00 przed Domem Kultury zagrają i zaśpiewają kolędnicy, którzy przyjadą z Jamin.
Bądźcie Państwo z nami 14 i 15 grudnia od 9:00 do 17:00 – Zapraszamy!
APK
- - -
WSTĘP NA KIERMASZ BEZPŁATNY

 
Kontakt
APK
ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.