Dzisiaj jest: 9.7.2020, imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
Ogłoszenie:

DKF KINOCHŁON - "Irlandczyk"

dodano: 2019.11.15 ważne do: 2019.11.29 wyświetleń: 61
15 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Już jest! Najnowszy film Martina Scorsese
DKF KINOCHŁON zaprasza 28 listopada do augustowskiego kina Iskra o godz. 18:30 na pokaz „Irlandczyka” – długo oczekiwanego filmu Martina Scorsese. To historia Franka Sheerana (w tej roli Robert De Niro), który otoczony pamiątkami z przeszłości, snuje opowieść o swoim życiu. Zaczyna się w momencie, kiedy Frank i Russell Bufalino (Joe Pesci) wraz z żonami wybierają się w podróż na ślub córki ich wspólnego przyjaciela. Ta wyprawa staje się jedynie pretekstem do przywoływania kolejnych wspomnień. To trzygodzinna gangsterska opowieść o błyskotliwej przestępczej karierze – nie brakuje tu brutalności, strachu o życie i niepewności kolejnego dania, łamania zasad i władzy zmieniającej ludzi do szpiku kości, ale prawdziwą zaletą tego filmu jest nostalgia ze szczyptą humoru.
Porwać augustowski DKF pomoże Martinowi Scorsese SpoilerMaster – Podcast do słuchania po seansie, który zaprosiliśmy do współpracy. Prelekcję do pokazu przygotuje przyjaciel Kinochłona Michał Oleszczyk. To jego głos usłyszymy przed seansem. Serdecznie zapraszamy na ten niezwykły filmowy wieczór
- - -
Cennik i rezerwacja biletów:
Bilet na pokaz: 15 zł
Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)
Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9,
tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.
Uwaga! Wszystkie rezerwacje wygasają na pół godziny przed pokazem.*„Irlandczyk” w wybranych kinach od 22 listopada i na Netflix od 27 listopada.
 
Kontakt
APK
ul. 3 Maja 38, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.