Dzisiaj jest: 20.1.2021, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Ogłoszenie:

DKF KINOCHŁONEK - "Solan i Ludwik - wielki wyścig z serem"

dodano: 2019.10.22 ważne do: 2019.10.30 wyświetleń: 74
13 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kinochłonek zaprasza na film!
Fantastyczna wiadomość dla Najmłodszej Widowni naszego DKF-u! W niedzielę 27 października o godz. 10:30 w augustowskim kinie Iskra dzieciaki pierwszy raz po wakacjach spotkają się z Kinochłonkiem.
Na pierwszy w tym sezonie, który otwieramy razem z Fundacją Małymi Krokami,  pokaz przygotowaliśmy dla dzieci norweską bajkę „Solan i Ludwik – wielki wyścig z serem”. Za jej sprawą weźmiemy udział w wyścigu, który rozgrywać się ma pomiędzy jego rodzinną wioską Solana oraz sąsiednią osadą. Solan  przekonany o tym, że jest mistrzem wyścigów, spodziewa się wygranej. Rozemocjonowany stawia zakład, że jego drużyna wygra. Na szali kładzie dom i warsztat swojego przyjaciela wynalazcy, na które ma chrapkę jego przeciwnik, szef lokalnej fabryki serów. Solan nie ma wątpliwości, że jego drużyna wygra. Mina mu zrzednie, kiedy okaże się, że w drużynie przeciwnej pojawia się… groźny przeciwnik. Czy ekipa Solana wygra wyścig i przyjaciel nie straci domu? Nic nie jest pewne, zwłaszcza, że na trasie czekają liczne niebezpieczeństwa, a przeciwnicy zastawiają pułapki (w końcu wszystkie chwyty dozwolone).
Po filmie porozmawiamy sobie z dziećmi o tym, że czasem bywa tak, że pewne rzeczy sprawiają nam trudności, że nawet jak bardzo się staramy, pewne rzeczy nam nie wychodzą. Spróbujemy podpowiedzieć jak przezwyciężać  swoje słabe strony i jak mobilizować się do działania. Bo – jak nie my, to kto?!
Będziecie z nami? – serdecznie zapraszamy!
APK – DKF KINOCHŁON
- - -
Film dla dzieci od lat 4.
Czas trwania pokazu: 80 min + 30 min
Cena biletu: 13 zł
Bilety można nabyć w kasie kina Iskra (ul. 3 Maja 38) lub online na http://www.kino-iskra.pl
Rezerwacje pod nr tel. 87 641 01 36 oraz online na stronie kina
 
Kontakt
APK
ul. 3 Maja 38, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.