Dzisiaj jest: 20.1.2021, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Ogłoszenie:

Zdobywca Złotej Palmy na kinochłonowym ekranie!

dodano: 2019.10.16 ważne do: 2019.10.30 wyświetleń: 78
15 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Już pod koniec października pokażemy Państwu obraz okrzyknięty przez krytyków jednym z najlepszych filmów o współczesnym świecie, którego absolutnie nie wolno przegapić.
W czwartek 24 października o godz. 19:15 w augustowskim kinie Iskra DKF Kinochłon rozpocznie seans filmu „Parasite” w reżyserii  Joon-ho Bonga. To pełny napięcia thriller, w którym zagadki i tajemnice czyhają na widza niemal w każdej scenie, owocując zaskakującymi zwrotami akcji.
Wszyscy, którzy film widzieli mówią, że najlepiej się go ogląda nie mając żadnej wiedzy na temat jego fabuły, dlatego też: krótko – poznamy rodzinę Kimów w klasycznym układzie: mama, tata, syn i córka, którzy nie specjalnie sobie radzą – żyją biednie w jednej z piwnic Seulu, marząc o lepszym życiu. Gdy kolega Ki-woo proponuje mu zastępstwo podczas lekcji angielskiego udzielanych córce ekstremalnie bogatych rodziców, otwiera się nowy rozdział nie tylko dla młodego chłopaka, ale dla wszystkich Kimów.
Wszystkie wątki tego filmowego fenomenu pomoże nam Mateusz Demski – dziennikarz i krytyk filmowy. Publikuje m.in. w kwartalniku „Przekrój”, tygodniku „Przegląd”, czasopiśmie „Ekrany”, mięsięczniku „Kino”, „Magazynie Filmowym” SFP, a także w portalach CzasKultury.pl, Interia.pl, Wirtualna Polska, Papaya.Rocks, Popmoderna, artPapier. Programer Ars Independent Festival w Katowicach. Związany jest także z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie co roku współtworzy gazetę festiwalową. Na koncie ma rozmowy m.in. z Terrym Gilliamem, Gasparem Noé, Bong Joon-ho, Kristen Stewart, Siergiejem Łoźnicą, Bélą Tarrem, Françoisem Ozonem, Dario Argento, Costa-Gavasem, Albertem Serrą, Kantemirem Bałagowem, Corneliu Porumboiu. W wolnych chwilach poszerza kolekcję gadżetów z „Gwiezdnych wojen”.
Serdecznie zapraszamy
APK
- - -
Cennik i rezerwacja biletów:
Bilet na pokaz: 15 zł
Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)
Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9,
tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.
Uwaga! Wszystkie rezerwacje wygasają na pół godziny przed pokazem.


 
Kontakt
APK
ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.