Dzisiaj jest: 24.2.2020, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Ogłoszenie:

Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny

dodano: 2019.08.21 ważne do: 2019.08.29 wyświetleń: 58
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny
Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na prawdziwie rodzinną sobotę! Spotkajmy się, żegnając wakacje, na Międzypokoleniowym Pikniku Rodzinnym* w sobotę 31 sierpnia przy amfiteatrze nad Neckiem. Zaczynamy o 10:00 w parku praw natury i fizyki pokazami naukowymi, warsztatami, eksperymentami i konkursami, które przygotował dla nas Tetra Pak® w ramach Wielkiego Pikniku Ekologicznego Segregacja-Transformacja.
A już od 13:00 na wszystkie dzieci duże i małe czekać będzie moc rozbrykanych atrakcji: dmuchańce, popcorn, wata, cukrowa i malowanie twarzy.
Na koniec – koncert wypełniony brzmieniami oryginalnej muzyki romskiej, dopełniony barwnymi strojami i żywiołowym tańcem: o 17:00 na scenie amfiteatru Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów.
Na wszystkie atrakcje wstęp wolny!
To jeszcze nie koniec atrakcji – o 11:00 rozpocznie się także I Festiwal Smaków Food Trucków. Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania -  inspirowane kuchnią i kulturą wielu krajów świata – przyrządzane będą na miejscu, tak by można było obserwować cały proces przygotowywania. Smacznie zjeść będzie można także w niedzielę od 12:00 do 20:00.
Wszelkie szczegóły na plakatach
Serdecznie zapraszamy
APK
*impreza zrealizowana ze środków Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego

 
Kontakt
APK
ul. Zarzecze 30, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.