Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera
Ogłoszenie:

Noc Świętojańska nad Nettą

dodano: 2019.06.10 ważne do: 2019.06.24 wyświetleń: 82
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jedyna w roku taka noc – Noc Świętojańska
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają do zabawy w prasłowiańskim klimacie. W niedzielę 23 czerwca już po raz czwarty błonia nad rzeką Nettą staną się miejscem świętojańskiego pikniku, na którym nie zabraknie tradycyjnych, ludowych elementów, dobrej muzyki i fantastycznej zabawy dla małych i dużych.
Jak nakazuje zwyczaj, w wigilię św. Jana Chrzciciela będziemy wspólnym śpiewem i tańcem próbować zapewnić sobie zdrowie i urodzaj. Nie zabraknie też wróżb dla młodych panien i wicia wianków.
Impreza, której początek zaplanowano na 18:00, w swoim programie przewiduje moc atrakcji dla małych i dużych: bajki dla najmłodszych, malowanie kwiatów, ognisko z kiełbaskami, plecenie wianków i taniec z ogniem. Wszystko to w rytmie muzyki niesionej, wraz z wiankami, rzecznym nurtem…
O muzyczną duchową ucztę zadbają w tym roku: ełcka kapela Tygiel, która zaserwuje nam folkowe międzynarodowe brzmienia oraz Kirszenbaum, pokazujący zupełnie nowe oblicze słowiańskiej muzyki.
Serdecznie zapraszamy, szczegóły na plakacie – wstęp bezpłatny.
APK
 
Kontakt
APK
ul. Rybacka, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.