Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera
Ogłoszenie:

Augustów po zmroku - gra terenowa

dodano: 2019.06.05 ważne do: 2019.06.19 wyświetleń: 119
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Płynąc na fali sukcesu i zainteresowania, jakimi cieszyła się w 2017 roku gra terenowa „Eterotrasa”, Augustowskie Placówki Kultury – Muzeum Ziemi Augustowskiej znów zapraszają Państwa na wędrówkę ulicami naszego miasta. Co mamy dla Was tym razem? Augustów po zmroku – grę dla dorosłych!
Zaplanowana na 15 czerwca 2019 gra osadzona w realiach przedwojennego Augustowa, pozwoli jej uczestnikom na odbycie wędrówki w czasie, do zakazanego świata, który ożywa nocą.
Zabawa opierać się będzie na rozwiązywaniu zagadek i odnajdowaniu postaci oraz tajemniczych miejsc, po to, by dotrzeć do celu, gdzie zacznie się prawdziwa zabawa. Brzmi tajemniczo? Zapewniamy, że na długo zapamiętacie tę noc, a gdy wstanie słońce, trudno będzie uwierzyć, że to, co Wam się przydarzyło, nie było tylko snem…
Regulamin i karty zgłoszeniowe czekają na pobranie na naszej stronie internetowej pod adresem http://www.apk.augustow.pl – w zakładce „Wydarzenia” bezpośredni odnośnik: http://www.apk.augustow.pl/wydarzenia/augustow-po-zmroku-2019
Zgłoszenia (w formie podpisanych kart, które można wypełnić też w MDK-u)  przyjmujemy do  13 czerwca do godz. 10.00  w  Miejskim Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 oraz mailowo pod adresem: gra.terenowa@apk.home.pl 
Można zgłaszać się solo, parami, grupowo do 4 osób, liczba miejsc ograniczona  (obowiązuje kolejność zgłoszeń). Mile widziany strój z epoki (lata dwudzieste) – ten najciekawszy zostanie nagrodzony.
Gramy 15 czerwca 2019 roku, start gry o godz. 21.00 przy Muzeum Kanału Augustowskiego (ul. 29 Listopada 5a w Augustowie). Dodatkowe informacje na  muzealnej profilu facebooka. Czekają atrakcyjne nagrody i dobra zabawa.
Serdecznie zapraszamy, zarówno Mieszkańców Augustowa, jak i odwiedzających nas Gości!
APK

 
Kontakt
APK
ul. 29 Listopada 5a, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.