Dzisiaj jest: 22.9.2019, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Ogłoszenie:

Plac Defilad i Coca-Cola zapraszają na wspólną kolację „Sen nocy letniej”

dodano: 2019.06.05 ważne do: 2019.06.13 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
24 czerwca, w letnią noc, pod gwiazdami, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki kilkaset osób spotka się przy wspólnym stole. Stół będzie zastawiony różnorodnie 
i wielokulturowo. Gościom będą towarzyszyły opowieści o potrawach minionych 30 lat czasu transformacji, epoki, kiedy intensywnie poznawaliśmy to, co nowe. Zapraszamy do celebrowania wolności, dialogu, szacunku i bycia razem ponad podziałami. 
Niezależnie od przekonań i pochodzenia, wszędzie na świecie to właśnie kuchnia, jedzenie i wspólny stół na co dzień łączą ludzi.


Plac Defilad już po raz czwarty organizuje kolację w wyjątkowej warszawskiej scenerii. Szekspirowski „Sen nocy letniej” nawiązuje do magicznych przeobrażeń, gwałtownych emocji, niespodziewanych konstelacji. Taka też będzie kolacja 24 czerwca. Goście przypomną sobie, co jedliśmy w ciągu trzech ostatnich dekad, jak spotykaliśmy się z kuchniami z różnych stron świata, eksperymentowaliśmy z nowymi smakami, otwieraliśmy się na świat i jak to jedzenie nas zmieniało. 

Szekspirowski „Sen nocy letniej”, wspólny stół na Placu Defilad, potrawy, które przygotowywaliśmy w ostatnich 30 latach – międzykulturowy miks, który był znakiem wielkiej przemiany, do tego Coca-Cola, która była świadkiem tych zmian, a gości na naszych stołach od kilkudziesięciu lat. To wszystko razem tworzy cudowną konstelację. Coca-Cola jest marką, która stała się częścią popkultury. Dla Polaków w okresie przemian była symbolem wolności i wielkiego świata.

– Warto o polskiej wolności opowiadać z perspektywy zwykłych codziennych doświadczeń. Choćby kulinarnych. Wtedy przypominamy sobie prawdziwy smak tego, 
co nam wszystkim zdarzyło się w ciągu minionych trzech dekad
– mówi Tomasz Plata, zastępca dyrektora Teatru Studio oraz kurator programu tegorocznej edycji Placu Defilad.

– Jako marka Coca-Cola od zawsze podkreśla i szuka tego, co nas łączy, co wspólne. Kiedy zapraszamy kogoś do stołu, okazujemy mu szacunek i pokazujemy, że mimo wielu różnic kulturowych czy przekonań, potrafimy i chcemy po prostu być razem. Możemy się różnić 
i możemy się nie zgadzać, ale mimo to wszędzie na świecie – jedzenie, wspólny stół jest tym, co autentycznie nas łączy, 
a szukanie dialogu zawsze i wszędzie jest wartością nie do przecenienia. O tym mówi tegoroczna odsłona kampanii Coca-Cola „Razem smakuje lepiej” i tym marka Coca-Cola chce się dzielić, świętując wspólnie 30 lat wolności– mówi Ula Czerniawska, brand manager Coca-Cola.

Bilety na kolację 24 czerwca na Placu Defilad „Sen nocy letniej. Cudowne konstelacje” będzie można kupić wyłącznie online na stronie http://www.teatrstudio.pl. Sprzedaż zostanie uruchomiona 11 czerwca 2019. Koszt jednego biletu wynosi 125 zł.


 
Kontakt
big picture
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.