Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera
Ogłoszenie:

Wyprawa kajakowa: w stronę równika.

dodano: 2019.05.24 ważne do: 2019.06.23 wyświetleń: 239
Szczegóły ogłoszenia:
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
zaprasza na
PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku.
11 czerwca (wtorek) 2019 r. o godz. 19.00
Dagmara i Leszek Jureccy - „Wyprawa kajakowa: w stronę równika”.
Wstęp wolny.

Dagmara i Leszek Jureccy opowiedzą o przebiegu swojej tegorocznej wyprawy Raja Ampat Kayaking Project, której założeniem była eksploracja kajakami modułowymi, należącego do Indonezji, archipelagu Raja Ampat - regionu uznawanego jest za jeden z najbardziej dziewiczych ekosystemów na świecie. Cały projekt trwał w sumie 37 dni ale przygotowania do niego zajęły prawie rok. Ostatecznie udało się przepłynąć kajakami łączny dystans około 370 km, przekraczając jednocześnie linię równika na 130° długości geograficznej wschodniej. Było pięknie, rajsko i ekscytująco, ale nie zawsze było łatwo. Zdarzały się też chwile zwątpienia zwłaszcza, że pogoda na morzu potrafi zaprezentować nie jedno swoje oblicze.

Dagmara i Leszek Jureccy - ludzie, którzy po prostu kochają podróże. Nie boją się nowych wyzwań, więc ich podróżnicze pomysły ogranicza jedynie wyobraźnia. W 2014 roku do ich teamu dołączyła córka Dobrawa. Pojawienie się nowego członka rodziny nie zmieniło jednak ich życia. Nadal aktywnie spędzają każdą wolną chwilę i nadal realizują swoje podróżnicze pasje. Tyle tylko, że teraz we troje. Wspólnie tworzą też blog https://swiatnaszymioczami.pl/.
Kontakt
Żółty Młynek Klubokawiarnia
ul. Św. Jana 2, 44-200 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.