Dzisiaj jest: 25.2.2020, imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Ogłoszenie:

II Majowe Bąki - kiermasz rękodzieła

dodano: 2019.04.16 ważne do: 2019.05.16 wyświetleń: 254
Szczegóły ogłoszenia:
Druga edycja Majowych Bąków
Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na drugą edycję wiosennego kiermaszu rękodzieła i sztuki ludowej pod hasłem Majowe Bąki. Już w środę 1 maja na Rynku Zygmunta Augusta od godziny 12:00 startuje najbardziej ukwiecony i umajony w naszym województwie (albo i w kraju!) kiermasz! Na swoich straganach będą czekać na odwiedzających i kupujących producenci regionalnych specjałów, ręcznie robionych bibelotów, toreb, maskotek, biżuterii, ceramiki i czego tylko się w duchu zamarzy.
Podobnie jak w roku ubiegłym, nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych – od 12:15 do 16:00 całą masę kolorowych i kreatywnie wiosennych zajęć dla dzieci zapewniać będzie Fundacja Małymi Krokami, a już o godz. 13:00 rozstrzygniemy konkurs plastyczny Majowe Bąki „Robaczki w kosmosie”. To nie koniec – o 14:00 ciekawostek o robaczkach i innych żyjątkach dostarczy nam pani Ola Masiejczyk – leśnik. Będzie to także czas na wspólne wykonanie dekoracji na scenę, na której zagra wieczorem – o 19:00 – zespół Żuki!
Czas na kiermaszu uprzyjemniać nam będą także atrakcje zaplanowane na Piknik Kowalski Bractwa Bartnego, który towarzyszyć będzie naszym Majowym Bąkom
APK
- - -
Jeszcze do piątku 19 kwietnia można zgłaszać swoje prace do konkursu plastycznego! Zapraszamy więc wszystkie dzieci do udziału!
Pomóżcie nam  zwrócić uwagę dzieci na środowisko i naturę, która nas otacza i na to jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają zwierzęta a w tym wypadku owady!
Regulamin i karty zgłoszenia dostępne są na naszej witrynie internetowej pod adresem http://www.apk.augustow.pl w zakładce „Kiermasze” – jeszcze zdążycie coś wyczarować.

 
Kontakt
APK
ul. Rynek Zygmunta Augusta, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.